XXIV Noworoczny Turniej Siatkówki

W dniu 07.01.2023 pierwszy raz w Hali Grupa Azoty Arena, przy ul. Lubelskiej 59, został rozegrany XXIV Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora MOSiR, zorganizowany wspólnie przez MOSiR Puławy i Ognisko TKKF „Chemik”.

W turnieju wzięło udział 8 następujących zespołów: TKKF „Chemik” Puławy, OLD STARS Nałęczów, Końskowola, Karwowski „Sidorki” Puławy, Tajfun Lublin, Lotnisko Dęblin, MPKS Zwoleń oraz Starostwo Puławy. Zgłoszone drużyny najpierw grały w dwóch grupach eliminacyjnych „każdy z każdym”.

W grupie pierwszej zwyciężył zespół z Dęblina a w drugiej siatkarze z Końskowoli. Wymienione zespoły zmierzyły się w meczu finałowym. Drużyna z Dęblina nie dała się pokonać przeciwnikom, zwyciężając 2:0 (25:15, 25:17). Tym samym zawodnicy z Końskowoli zajęli miejsce drugie w Turnieju. Walka o miejsce trzecie w Turnieju rozegrała się pomiędzy zespołami Tajfun Lublin i Chemik Puławy - zespoły te zajęły drugie miejsca w swoich grupach. W tym meczu zawodnicy z Lublina pokonali reprezentację Chemika 2:0 (25:19, 25:21).

Cztery najlepsze zespoły siatkarskie w Noworocznym Turnieju to:
1. Lotnisko Dęblin
2. Końskowola
3. Tajfun Lublin
4. Chemik Puławy

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary , które wręczył Dyrektor MOSiR Puławy, Pan Andrzej Śliwa. Najlepsze w tych rozgrywkach zespoły, otrzymały pamiątkowe upominki od sponsorów – Grupa Azoty Puławy, Miasto Puławy, Chemik Puławy.

Ponadto wręczone zostały statuetki oraz upominki dla wyróżniających się zawodników:

  • MVP – Jakub Żelazowski (Dęblin)
  • najlepszy atakujący – Adrian Golsanek (Lublin)
  • najlepszy rozgrywający – Mariusz Muszyński (Dęblin)

 

Nadchodzące Wydarzenia

30 Mar
TRIO BASKET
Data 30.03.2023 16:20

Ostatnie wyniki

SZACHY
INDYWIDUALNIE:
1 miejsce - Michał Traciłowski
2 miejsce - Zdzisław Machniewski
2 miejsce - Kazimierz Antoniak
 
DRUŻYNOWO:
1 miejsce - SALETRA
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - AMONIAK 

Sposorzy

 

Historyczna Strona