Komunikat końcowy turnieju Boule

Komunikat końcowy turnieju Boule w ramach 43 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Z.A. „Puławy” S.A.

7 września w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym n/Wisłą w Wólce Profeckiej rozegrano Turniej Boule, wliczany do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady.

W turnieju udział wzięło 63 osoby - 44 mężczyzn i 19 kobiet z 7 drużyn.

 

Klasyfikacja kobiet
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. pkt do spart.
1 BIAŁEK ALEKSANDRA SAL 100
2 MAJEWSKA JADWIGA AMO 99
3 GAJEWSKA AGNIESZKA PRO 98
4 KOZAK IZABELA PRO 97
5 JANISZ KRYSTYNA SAL 96
BIEL KRYSTYNA ADM 96
7 BARTUZI BEATA KAP 94
8 KOWALCZYK SALWINA KAP 93
9 WYSOCKA MONIKA ADM 92
MARCINKOWSKA ANETA ADM 92
11 LEWANDOWSKA KATARZYNA ADM 90
12 FILIP MONIKA AMO 89
13 SŁOTWIŃSKA BARBARA KAP 88
14 CHOJNACKA ELŻBIETA SAL 87
15 MIDUCH-MIZURA OLGA PRO 86
16 ŚWITALSKA IZABELA ADM 85
STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 85
18 BIAŁEK JADWIGA PRO 83
19 RODAK URSZULA AMO 82

 

Klasyfikacja mężczyzn
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. pkt do spart.
1 DĘBSKI RAFAŁ MOM 100
2 KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 99
3 CZARNOTA ADAM AMO 98
4 GOLDSZTEJN MAREK KAP 97
ŻUBER MIKOŁAJ AMO 97
6 JAWORSKI DAMIAN MOM 95
7 WĄSIK WIESŁAW ADM 94
8 KOWALCZYK PIOTR KAP 93
9 MICHALIK MARIUSZ ELE 92
10 GARUS RYSZARD SAL 91
ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 91
12 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 89
13 KUMOR KAZIMIERZ KAP 88
LISOWSKI RYSZARD AMO 88
STĘŻYCKI RAFAŁ SAL 88
16 WAWER GRZEGORZ SAL 85
17 CZARNOTA MARIUSZ MOM 84
18 TARACHA WITOLD AMO 83
ZIÓŁEK ŁUKASZ MOM 83
20 KARPIŃSKI GRZEGORZ KAP 81
PILICH MACIEJ AMO 81
WYSOCKI MARIUSZ KAP 81
23 TELĘDA MARCIN MOM 78
24 BACHANEK PAWEŁ SAL 77
PRZYCHODZIEŃ ROMAN AMO 77
MARCINKOWSKI KRZYSZTOF AMO 77
PRÓCHNIAK IRENEUSZ SAL 77
RUTYNA KAROL KAP 77
PRZYBYLSKI JAKUB SAL 77
SZELĄG IRENEUSZ KAP 77
SZEWCZYK MAREK SAL 77
32 PRZYBYLSKI PATRYK ELE 69
33 RYBAK DARIUSZ SAL 68
34 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 67
35 WARDA MACIEJ SAL 66
BIAŁEK MARCIN SAL 66
37 SIKORA RADOSŁAW SAL 64
GWIZDAŁA DAWID PRO 64
39 POLAK JAKUB ADM 62
MIELESZKO DARIUSZ SAL 62
41 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 60
BIAŁEK JANUSZ PRO 60
43 KAPUSTA ADAM MOM 58
44 KAIM JAROSŁAW SAL 57

 

Klasyfikacja drużynowa
L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 SUMA Pkt do  Spart.
1 Kaprolaktam 94 99 97 93 383 15
2 Amoniak 99 98 97 88 382 14
3 Saletra 100 91 89 88 368 13
4 MOM 100 95 84 83 362 12
5 Administracja 96 94 91 62 343 11
6 PROZAP 98 67 64 60 289 10
7 Elektrociepłownia 92 69 0 0 161 9

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

Tenis stołowy:
 
1 miejsce drużynowo - ADMINISTRACJA
1 miejsce kobiet - LIPNICKA DOMINIKA
1 miejsce mężczyzn - KORCZ ARKADIUSZ

Sposorzy

 

Historyczna Strona