W dniu 13 września 2016 r. w Ośrodku Rek-Wyp.n/Wisłą w Wólce Profeckiej rozegrano Rzuty podkową konkurencję, wliczaną do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej XXXVIII Spartakiady. W zawodach wzięło udział 78 zawodników (w tym 14 kobiet) z 7 jednostek organizacyjnych.
Klasyfikacja indywidualna
M-ce | Nazwisko i imię | Jedn. org. | wynik | pkt |
1 | Żuber Mikołaj | AMO | 40 | 100 |
2 | Jaworski Jacek | KOL | 28 | 99 |
2 | Sandomierski Patryk | MEL | 28 | 99 |
4 | Rutyna Karol | KAP | 27 | 97 |
4 | Wawer Grzegorz | SAL | 27 | 97 |
6 | Jędrych Karol | SAL | 25 | 95 |
6 | Kamola Rafał | SAL | 25 | 95 |
8 | Gajos Arkadiusz | KOL | 24 | 93 |
9 | Dębski Rafał | MEL | 22 | 92 |
10 | Piwoński Mateusz | KAP | 20 | 91 |
10 | Sętowski Jacek | PIA | 20 | 91 |
12 | Miłczak Andrzej | SAL | 19 | 89 |
12 | Wysocki Mariusz | KAP | 19 | 89 |
14 | Sętowska Anna | ADM | 17 | 87 |
15 | Bujała Mirosław | ADM | 14 | 86 |
15 | Szeląg Ireneusz | KAP | 14 | 86 |
17 | Kumor Kazimierz | KAP | 10 | 84 |
17 | Zawadzka Wioleta | SAL | 10 | 84 |
17 | Sikora Radosław | SAL | 10 | 84 |
17 | Sobieszek Paweł | SAL | 10 | 84 |
21 | Bartuzi Andrzej | KAP | 9 | 80 |
21 | Janisz Krystyna | SAL | 9 | 80 |
21 | Stateczny Jarosław | SAL | 9 | 80 |
21 | Ścibior Ireneusz | SAL | 9 | 80 |
21 | Taracha Witold | AMO | 9 | 80 |
21 | Zaborowski Zbigniew | KOL | 9 | 80 |
27 | Biel Krystyna | ADM | 8 | 74 |
27 | Kowalczyk Salwina | KAP | 8 | 74 |
27 | Lisowski Ryszard | AMO | 8 | 74 |
27 | Majewska Jadwiga | AMO | 8 | 74 |
27 | Siedlec Jarosław | PIA | 8 | 74 |
32 | Bińczak Elżbieta | KAP | 7 | 69 |
32 | Drewienkowski Tomasz | SAL | 7 | 69 |
32 | Kośmider Arkadiusz | KAP | 7 | 69 |
32 | Kozakiewicz Woszczyk Anna | SAL | 7 | 69 |
32 | Łbik Robert | KOL | 7 | 69 |
32 | Pomorski Sławomir | MEL | 7 | 69 |
32 | Sikora Mirosław | MEL | 7 | 69 |
39 | Cyfra Krzysztof | KOL | 6 | 62 |
39 | Kaczkowski Tomasz | MEL | 6 | 62 |
39 | Kapusta Adam | MEL | 6 | 62 |
39 | Kowalczyk Daniel | KOL | 6 | 62 |
39 | Litwiński Konrad | SAL | 6 | 62 |
39 | Mróz Stanisław | AMO | 6 | 62 |
39 | Pięta Marek | MEL | 6 | 62 |
39 | Rzepka Dariusz | MEL | 6 | 62 |
39 | Sokołowski Jerzy | KOL | 6 | 62 |
39 | Świtalski Grzegorz | ADM | 6 | 62 |
39 | Wasiłek Norbert | KOL | 6 | 62 |
39 | Wąsik Wiesław | ADM | 6 | 62 |
39 | Wypych Tomasz | MEL | 6 | 62 |
52 | Kijewski Tomasz | PIA | 5 | 49 |
52 | Kowalczyk Piotr | KAP | 5 | 49 |
52 | Lewtak Grzegorz | AMO | 5 | 49 |
52 | Michowski Mirosław | SAL | 5 | 49 |
52 | Muszyński Kamil | PIA | 5 | 49 |
52 | Ogonek Kamil | PIA | 5 | 49 |
52 | Plichta Magdalena | SAL | 5 | 49 |
52 | Rybicki Sebastian | PIA | 5 | 49 |
52 | Skwarski Jarosław | PIA | 5 | 49 |
52 | Woźniak Damian | AMO | 5 | 49 |
62 | Bartuzi Beata | KAP | 4 | 39 |
62 | Ćwikła Waldemar | ADM | 4 | 39 |
62 | Krawczyński Rafał | SAL | 4 | 39 |
62 | Mizura Wiesław | ADM | 4 | 39 |
66 | Czarnota Mariusz | MEL | 3 | 35 |
66 | Pietrzak Adam | KOL | 3 | 35 |
66 | Słotwińska Barbara | KAP | 3 | 35 |
66 | Stężycki Rafał | SAL | 3 | 35 |
70 | Bachanek Paweł | SAL | 2 | 31 |
70 | Chojnacka Elżbieta | SAL | 2 | 31 |
70 | Naczas Grzegorz | AMO | 2 | 31 |
70 | Stasiak Zenon | ADM | 2 | 31 |
70 | Wojas Łukasz | SAL | 2 | 31 |
70 | Wysocka Monika | KAP | 2 | 31 |
76 | Skwarska Małgorzata | ADM | 1 | 25 |
Klasyfikacja drużynowa
m-ce | jednostka organizacyjna | punkty | pkt do Sp. |
1 | Saletra | 376 | 15 |
2 | Kaprolaktam | 363 | 14 |
3 | KOLZAP | 341 | 13 |
4 | Melamina | 329 | 12 |
5 | Amoniak | 328 | 11 |
6 | Administracja | 309 | 10 |
7 | PiA-ZAP | 263 | 9 |