Ognisko TKKF Chemik

październik 2016W dniach 04.10, 06.10, 11.10, 19.10. 2016 roku w I LO im.ks.A.J. Czartoryskiego w Puławach, rozegrano turniej tenisa stołowego, wliczanego do klasyfikacjii indywidualnej i drużynowej Spartakiady. W turnieju udział wzięło 85 osób w tym 11 kobiet z 9 jednostek organizacyjnych (115 osobostartów).

 

Klasyfikacja indywidualna kobiet

M-ce Nazwisko i imię Jed.org pkt do Sp.
1 Kozak Dorota ADM 100
2 Majewska Jadwiga AMO 99
3 Kozakiewicz Woszczyk Anna SAL 98
4 Wysocka Monika KAP 97
5 Chojnacka Elżbieta SAL 96
6 Bienias Eliza MEL 95
7 Zawadzka Wioleta SAL 94
8 Kowalczyk Salwina KAP 93
9 Bartuzi Beata KAP 92
10 Janisz Krystyna SAL 91
11 Bińczak Elżbieta KAP 90

Klasyfikacja indywidualna mężczyzn

M-ce Nazwisko i imię Jed.org pkt do Sp.
1 Jasiocha Sylwester MAS 100
2 Ciurkowski Marek SAL 99
3 Borsuk Zbigniew MEL 98
4 Furtak Michał MEL 97
5 Szpetko Przemysław ADM 96
6 Woźniak Damian AMO 95
7 Lipnicki Andrzej MEL 94
8 Urbanek Roberty AMO 93
9 Bogdański Andrzej ADM 92
10 Wąsik Wiesław ADM 91
11 Domagalski Piotr ADM 90
12 Kosmowski Marcin MEL 89
13 Grzeszczuk Kamil MEL 88
14 Bartuzi Andrzej KAP 87
15 Witkowski Robert SAL 86
16 Lisowski Ryszard AMO 85
17 Ćwikła Waldemar ADM 84
18 Moskal Michał ADM 83
19 Taracha Witold AMO 82
20 Łbik Robert KOL 81
21 Kamola Rafał SAL 80
22 Mróz Stanisław AMO 79
23 Kowalik Tomasz KOL 78
24 Gajos Arkadiusz KOL 77
25 Poniewierski Wojciech AMO 76
26 Krawczyk Kamil SAL 75
27 Kowalczyk Piotr KAP 74
28 Mazur Remigiusz KAP 73
29 Lachowski Mariusz MEL 72
30 Krawczyk Dariusz ADM 71
31 Kumor Kazimierz KAP 70
32 Mizura Wiesław ADM 69
33 Siudaj Damian ADM 68
34 Jaśkowski Marcin SAL 67
35 Rutuna Karol KAP 66
36 Sikora Radosław SAL 65
37 Krawczyński Rafał SAL 64
38 Muszyński Kamil PIA 63
39 Sętowski Jacek PIA 62
40 Skorek Dariusz SAL 61
41 Zuber Mikołaj ADM 60
42 Czarnota Mariusz MEL 59
43 Kapusta Adam MEL 58
44 Traciłowski Michał KAP 57
45 Rybak Dariusz SAL 56
46 Konarski Dawid KAP 55
47 Chabros Piotr ELE 54
48 Gola Radosław SAL 53
49 Michowski Mirosław SAL 52
50 Kośmider Arkadiusz KAP 51
51 Pięta Maciej MEL 50
52 Pioterczak Piotr KOL 49
53 Kłak Wiesław KOL 48
54 Wawer Grzegorz SAL 47
55 Goliszek Tomasz ADM 46
56 Dębski Rafał MEL 45
57 Kaczkowski Tomasz MEL 44
58 Szymanek Karol SAL 43
59 Pomorski Sławomir MEL 42
60 Ogonek Kamil PIA 41
61 Przychodzeń Roman ADM 40
62 Kowalczyk Daniel KOL 39
63 Wasiłek Norbert KOL 38
64 Świtalski Grzegorz ADM 37
65 Ziółek Łukasz MEL 36
66 Bilski Mariusz MEL 35
67 Jaworski Jacek KOL 34
68 Wojas Łukasz SAL 33
69 Jędrych Karol SAL 32
70 Pawlak Kamil SAL 31
70 Cyfra Krzysztof KOL 31
72 Drewienkowski Tomasz SAL 29
73 Wysocki Mariusz KAP 28
74 Orzoł Jan SAL 27

Klasyfikacja drużynowa

m-ce jednostka organizacyjna punkty pkt do Sp.
1 MELAMINA 384 15
2 ADMINISTRACJA 379 14
3 AMONIAK 372 13
4 SALETRA 363 12
5 KAPROLAKTAM 331 11
6 KOLZAP 285 10
7 PiAZAP 166 9
8 MASZZAP 100 8
9 ELEKTROCIEPŁOWNIA 54 7

 

Nadchodzące Wydarzenia

4 Lis
Turniej drużynowy w "dwa ognie"
Data 04.11.2021 18:00
18 Lis
Turniej piłki siatkowej
18.11.2021 12:30

Ostatnie wyniki

Siatkówka (27.02.2020)

SAL-MOM 2:0 25:12, 25:15
AMO-ELE 2:1 22:25, 25:13, 15:9
ADM-PIA 2:0 25:7, 25:7

 

Siatkówka (20.02.2020)

ADM-ELE 2:1 25:18, 20:25, 15:11
KAP-PRO 2:0 25:15, 25:11
AMO-PIA 2:0 25:19, 25:9

 

Siatkówka (13.02.2020)

SAL-PRO 2:0 25:8, 25:14
MOM-KAP 1:2 25:21, 9:25, 7:15
AMO-ADM 2:1 25:14, 24:25, 15:6

Sposorzy

 

Historyczna Strona