Ognisko TKKF Chemik

Zakopane 20-21 październik 2017 r.

21. października 2017 r.W dniach 20 -21 października 2017 roku, drużyna siatkarzy Azoty-Chemik Puławy zagrała w III Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce – Zakopane 2017. Spotkania turniejowe rozgrywano hali sportowej Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Organizatorem rozgrywek turniejowych była firma ALMAR SPORT.

Zgłoszone ekipy podzielono na 6 grup po 4 drużyny w każdej. W pierwszej fazie grupowej rozgrywek, zastosowano system „każdy z każdym. I na tym etapie Puławy wygrały wszystkie 3 mecze po 2:0. W naszej grupie znalazły się zespoły :GRUPA ADAMET, WIKA POLSKA, NSK WAŁBRZYCH.

W II rundzie mistrzostw zagraliśmy dwa mecze z zespołami CORNING STRYKÓW oraz KGHM O/ZG POLKOWICE – SIEROSZOWICE wygrywając obydwa 2:0.

W fazie ćwierć finałów pokonaliśmy 2:0 reprezentację EKO OKNA RACIBÓRZ.

Mecz półfinałowy okazał się dla naszych siatkarzy pierwszym przegranym w tych rozgrywkach 1:2: pierwszy set przegraliśmy 12:21, drugi set wygraliśmy 21:15 a w trzecim zabrakło nam trochę szczęścia i przegraliśmy 13:15 mając za przeciwnika GRÓD – CZOP PODEGRODZIE. Nie udało się nam niestety obronić II miejsca z 2016 w Częstochowie. Zwycięzcą III Pucharu Firm i Zakładów został zespół REMEGUM MYSŁOWICE.

Zespół siatkarzy reprezentujących drużynę AZOTY CHEMIK PUŁAWY zajął w tym Turnieju III miejsce. Indywidualnie wyróżniony został Przemysław Kozak.

Naszej drużynie należy się uznanie i pochwała za piękną i ambitną grę.

Zespół za III miejsce otrzymał puchar, medale oraz upominki.

Zawodnicy zagrali w składzie :Sławomir Furtak, Damian Siudaj, Rafał Kozak, Przemysław Kozak, Adrian Rusek, Mariusz Muszyński, Maksymilian Kozłowski, Mateusz Stonio, Michał Chuszcz, Michał Budziński.