TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

KOMUNIKAT NR 2

Email Drukuj PDF

dotyczący turnieju tenisa stołowego, rozgrywanego w ramach XL Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Z.A. "Puławy" S.A.

Terminarz gier eliminacyjnych turnieju tenisa stołowego.

Z pośród osób, które stawią się do rozgrywek w podanym terminie, wyłonionych zostanie 12 zawodników, którzy zakwalifikują się do 1/16 finałów. W pierwszej kolejności mecze rozgrywać będą zawodnicy z tych samych jednostek organizacyjnych. Wymienione osoby prosimy o stawienie się do rozgrywek w podanym terminie:

16.10.2018r.(wtorek)sala górna I LO.im.ks.A.J. Czartoryskiego w Puławach godz.16.10

1Antoniak KazimierzADM
2Bogdański AndrzejADM
3Chabros PiotrELE
4Ćwikła WaldemarADM
5Figura MariuszSAL
6Goldsztejn MarekKAP
7Jasik MateuszKAP
8Jaśkowski MarcinSAL
9Kowalczyk PiotrKAP
10Kowalski KarolSAL
11Kozak EmilKAP
12Krawczyk KamilSAL
13Kumor KazimierzKAP
14Kuna Radosław MOM
15Anonimowy ZawodnikAA
16Majcher TomaszKAP
17Michowski MirosławSAL
18Mizura WiesławADM
19Moniuszko ŁukaszKAP
20Mróz StanisławAMO
21Muszyński KamilPiA
22Nowak JerzyAMO
23Pięta MaciejMOM
24Pięta MarekMOM
25Pomorski SławomirMOM
26Poniewierski WojciechAMO
27Przychodzeń RomanAMO
28Rutyna KarolKAP
29Sikora MirosławMOM
30Skorek DariuszSAL
31Stężycki RafałSAL
32Szeląg IreneuszKAP
33Szpetko PrzemysławADM
34Szubstarski RyszardAMO
35Taracha Witold AMO
36Traciłowski MichałKAP
37Turski RemigiuszSAL
38Warda MaciejSAL
39Witkowski RobertSAL
40Wrzesiński ArturPiA
41Wysocki MariuszKAP
42Żuber MikołajAMO
43Żurek JarosławPiA

19.10.2018r.(piątek)sala górna I LO.im.ks.A.J. Czartoryskiego w Puławach godz.16.20

1Bartuzi AndrzejKAP
2Białek JanuszPRO
3Bilski MariuszMOM
4Ciurkowski MarekSAL
5Dębski RafałMOM
6Drewienkowski TomaszSAL
7Gębal WojciechPiA
8Górecki SzczepanELE
9Grobel MaciejSAL
10Kaczkowski TomaszMOM
11Kamola RafałSAL
12Korcz ArkadiuszELE
13Kośmider ArkadiuszKAP
14Krawczyński RafałSAL
15Lis ŁukaszPiA
16Moskal MichałADM
17Piwoński MateuszKAP
18Pszkit KamilSAL
19Rutkowski AdrianSAL
20Rybicki SebastianPiA
21Sadurski PiotrKAP
22Sanecki ŁukaszMOM
23Sętowski JACEKPiA
24Siedlec JarosławPiA
25Sikora RadosławSAL
26Siudaj DamianADM
27Suszek MarcinSAL
28Świtalski GrzegorzADM
29Trochym WojciechELE
30Wawer GrzegorzSAL
31Wąsik WiesławADM
32Wójtowicz RobertSAL
33Wróbel BartłomiejPiA
34Ziółek ŁukaszMOM
35Lisowski RyszardAMO

Półfinały

23.10.2018 r.(wtorek) godz.16.10 osoby rozstawione: Adamczyk Piotr ADM, Jasiocha Sylwester MAS, Domagalski Piotr ADM, Furtak Michał MEL, Pękala Marcin KAP, Lipnicki Andrzej MEL, Wiejak Bogusław AMO, Woźniak Damian AMO. oraz 24 zawodników z gier eliminacyjnych (po 12 z dwóch terminów eliminacyjnych)

Mecze finałowe oraz Turniej Kobiet w dniu 26.10.2018 (piątek) sala górna I LO.im.ks.A.J. Czartoryskiego w Puławach godz.16.20UWAGA zawodników obowiązuje obuwie sportowe.


Poprawiony: środa, 10 października 2018 18:29  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information