TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Panie po tenisie stołowym

Email Drukuj PDF

Klasyfikacja kobiet biorących udział w XL Spartakiadzie Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA po tenisie stołowym.


miejsce nazwisko i imię drużyna po odl. punkty starty
1Wysocka MonikaKAP83689310
2Bińczak ElżbietaKAP80988110
3Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL7927929
4Słotwińska BarbaraKAP7787789
5Kowalczyk SalwinaKAP7547549
6Chojnacka ElżbietaSAL7517519
7Bartuzi BeataKAP6026027
8Bicka JoannaKAP5985987
9Salasa DorotaKAP4454455
10Majewska JadwigaAMO4284285
11Biel KrystynaADM3273274
12Niemiec MagdalenaMOM2942943
13Filip MonikaAMO2872873
14Piłat EwaKAP2592593
15Janisz KrystynaSAL2412413
16Białek JadwigaPRO2282283
17Wawerska AleksandraSAL1881882
18Kozak DorotaADM1851852
19Krawczyk WioletaSAL1771772
20Zdun MonikaADM99991
21Gziut SylwiaSAL97971
22Świtalska IzabellaADM95951
22Rzeszut PatrycjaSAL95951
24Wojas AnnaSAL94941
25Sitek MonikaSAL92921
26Świtalska Izabella ADM88881
27Kowalewska AgataAMO87871
28Sętowska AnnaADM43431
29Białek AleksandraADM35351


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information