TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Panowie po tenisie stołowym

Email Drukuj PDF

Klasyfikacja mężczyzn biorących udział w XL Spartakiadzie Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA po tenisie stołowym.


miejsce nazwisko i imię drużyna po odl. punkty starty
1Poniewierski WojciechAMO84999011
2Ćwikła WaldemarADM836105512
3Woźniak DamianAMO83197911
4Traciłowski MichałKAP825106312
5Kowalczyk PiotrKAP81889811
6Lisowski RyszardAMO801103012
7Siedlec JarosławPIA7847849
8Taracha WitoldAMO7787789
9Michowski MirosławSAL77683110
10Rybicki SebastianPIA77390711
11Wąsik WiesławADM77196112
12Kumor KazimierzKAP75894912
13Kośmider ArkadiuszKAP74780710
14Przychodzień RomanAMO7277279
15Mróz StanisławAMO7007009
16Pięta MaciejMOM6746748
16Rutyna KarolKAP6746748
18Świtalski GrzegorzADM6676678
19Wawer GrzegorzSAL6516518
20Ziółek ŁukaszMOM6416418
21Jasik MateuszKAP5885887
22Słyk MariuszADM5755757
23Sadurski PiotrKAP5705707
24Wojciechowski GrzegorzKAP5575578
25Sętowski JacekPIA5075077
26Goldsztejn MarekKAP4954956
27Szewczyk MarekSAL4864866
28Żuber MikołajAMO4654656
29Kozak EmilKAP4634635
30Stężycki RafałSAL4584586
31Antoniak KazimierzADM4344345
32Szpetko PrzemysławADM4334335
33Kaim JarosławSAL4014015
33Pięta MarekMOM4014016
35Furtak MichałMOM3943945
36Sikora PiotrSAL3893895
37Grobel AdamAMO3833834
38Rutkowski AdrianSAL3633635
39Kamola RafałSAL3543544
40Stateczny JarosławSAL3403404
41Bachanek PawełSAL3313314
42Białek JanuszPRO3213215
42Kapusta AdamMOM3213214
44Wysocki MariuszKAP3143144
45Muszyński KamilPIA3103104
46Tralewski TadeuszKAP3063064
47Moniuszko ŁukaszKAP3013014
48Jaworski KrzysztofAMO2982984
49Abramowicz MateuszSAL2912914
49Drewienkowski TomaszSAL2912914
51Sikora RadosławSAL2852854
52Salasa ArturMOM2812814
53Jędrych KarolSAL2792794
54Sikora MariuszADM2772773
55Szeląg IreneuszKAP2752753
56Kowalik TomaszELE2622623
57Ogonek KamilPIA2602603
58Sikora TomaszSAL2562563
59Ścibior IreneuszSAL2452453
60Suszek MarcinSAL2442443
61Bartuzi AndrzejKAP2402403
62Nowak JerzyAMO2282283
63Bicki SławomirELE2062063
64Bujała MirosławADM1971972
65Romanowski KrzysztofKAP1961962
66Domagalski PiotrADM1951952
67Tokarczyk MirosławSAL1881882
68Dankowski MarekAMO1871872
69Mańko StanisławPRO1861862
70Gołofit MateuszAMO1841842
71Urbanek RobertAMO1821822
72Szymanek KarolSAL1811812
72Uzdowski SylwesterAMO1811812
74Szubstarski RyszardAMO1781782
75Kowalski KarolSAL1701703
76Wiejak BogusławAMO1681682
77Dębski RafałMOM1671672
78Górecki SzczepanELE1661662
79Mizio PawełMOM1441442
80Rzepka DariuszMOM1391392
81Naczas GrzegorzAMO1361362
82Grochecki ŁukaszPRO1001001
82Jasiocha SylwesterMAS1001001
82Kępa DariuszADM1001001
82Kucharski JanuszADM1001001
82Pionka GrzegorzADM1001001
87Ciurkowski MarekSAL99991
87Kapelko EmilAMO99991
87Młodziński LeszekKAP99991
87Rodzik DamianAMO99991
87Wójcik EdwardPIA99991
92Kozak RafałSAL98981
92Kręcisz EugeniuszPRO98981
92Machniewski ZdzisławSAL98981
92Mikos KazimierzKAP98981
92Witkowski RobertSAL98981
97Gębala DariuszADM97971
97Goliszek TomaszADM97971
97Grzeszczyk WojciechPRO97971
97Jezierski KrzysztofPRO97971
97Padel PiotrMEZ97971
97Ponikowski MarcinELE97971
103Adamczyk AdamADM96961
103Chołuj MirosławSAL96961
103Gajda MichałAMO96961
103Murat LudwikMOM96961
103Rodak DamianAMO96961
108Hundz JózefSAL95951
108Miłczak AndrzejSAL95951
108Paciejewski SebastianKAP95951
108Rusek AdrianKAP95951
112Boreczek MarcinADM94941
112Leftak GrzegorzAMO94941
112Osuch BartłomiejELE94941
112Prząda StanisławSAL94941
112Pycior RadosławSAL94941
112Zapiórkowski WłodzimierzADM94941
118Łucjanek GrzegorzADM93931
119Czarnota MariuszMOM92921
119Kucharczyk KrzysztofAMO92921
119Orzoł JanSAL92921
119Siudaj DamianADM92921
119Wysocki WiesławPIA92921
124Kowalczyk DamianSAL91911
124Skalski AndrzejSAL91911
124Stasiak ZenonADM91911
127Bogdański AndrzejADM90901
127Czarnota JacekKAP90901
127Jakubowiak PiotrKAP90901
127Mazur AntoniAMO90901
127Śliwczyński PiotrADM90901
132Walasek ŁukaszAMO89891
133Figura MariuszSAL88881
133Jemioł StanisławSAL88881
133Walaszek MariuszSAL88881
136Białek MarcinSAL87871
136Polak JakubADM87871
138Kuta AdamAMO86861
139Stalęga WojciechAMO85851
140Bartuzi ZbigniewADM84841
141Pomorski SławomirMOM83831
142Jaśkowski MarcinSAL82821
143Korcz ArkadiuszELE80801
143Krawczyk DariuszADM80801
143Niemiec MarekKAP80801
143Stępniewski GrzegorzSAL80801
147Żurek JarosławPIA79791
148Cybula WojciechELE76761
149Sikora MirosławMOM75751
150Wójtowicz PiotrSAL74741
151Kozak TomaszSAL73731
151Kuflewski WojciechSAL73731
151Marcinkowski MarekADM73731
154Skorek DariuszSAL69691
155Mizura WiesławADM66661
156Grobel MaciejSAL65651
157Fijoł CezaryMOM64641
157Ziółek MariuszMOM64641
159Bilski MariuszMOM62621
160Kursa TomaszMOM58581
161Gajek PiotrADM57571
162Warda MaciejSAL48481
163Bębski RafalMOM46461
163Piwoński MateuszKAP46461
165Gębal TomaszKAP43431
165Krawczyński RafałSAL43431
165Majcher TomaszSAL43431


Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2018 21:40  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information