TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Panie po ścieżce sprawnościowej

Email Drukuj PDF

Klasyfikacja kobiet biorących udział w XL Spartakiadzie Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA po ścieżce sprawnościowej.


miejsce nazwisko i imię drużyna po odl. punkty starty
1Wysocka MonikaKAP93399011
2Bińczak ElżbietaKAP90797911
3Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL88688610
4Słotwińska BarbaraKAP87487410
5Chojnacka ElżbietaSAL85085010
6Kowalczyk SalwinaKAP84784710
7Bartuzi BeataKAP6966968
8Bicka JoannaKAP6966968
9Majewska JadwigaAMO5235236
10Salasa DorotaKAP4454455
11Biel KrystynaADM4274275
12Filip MonikaAMO3823824
13Janisz KrystynaSAL3383384
14Niemiec MagdalenaMOM2942943
15Świtalska IzabelaADM2792793
16Piłat EwaKAP2592593
17Białek JadwigaPRO2282283
18Marek SylwiaSAL1901902
19Wawerska AleksandraSAL1881882
20Kozak DorotaADM1851852
21Krawczyk WioletaSAL1771772
22Kozak IzabelaPRO1001001
23Gajewska AgnieszkaPRO99991
23Zdun MonikaADM99991
25Rzeszut PatrycjaSAL95951
26Wojas AnnaSAL94941
27Sitek MonikaSAL92921
28Kowalewska AgataAMO87871
29Sętowska AnnaADM43431
30Białek AleksandraADM35351


Poprawiony: środa, 21 listopada 2018 19:24  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Najnowsze komentarze

  • Nadal nie ma wyników. Żenada. Tylko wpisowe umieli... więcej
  • Gdzie wyniki??? więcej
  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information