TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Spartakiada 2018 - klasyfikacja mężczyzn

Email Drukuj PDF

Końcowa klasyfikacja mężczyzn, którzy wzięli udział w XL Spartakiadzie Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA.


miejsce nazwisko i imię drużyna punkty razem starty
1Poniewierski WojciechAMO1018115913
2Kowalczyk PiotrKAP1011109113
2Traciłowski MichałKAP1011124914
4Ćwikła WaldemarADM1008121714
5Woźniak DamianAMO995113713
6Lisowski RyszardAMO982121114
7Taracha WitoldAMO96196111
8Rybicki SebastianPIA952108613
9Michowski MirosławSAL950100512
10Siedlec JarosławPIA94994911
11Kumor KazimierzKAP936112714
12Wąsik WiesławADM932104413
13Kośmider ArkadiuszKAP90596512
14Pięta MaciejMOM86586510
15Rutyna KarolKAP85885810
16Świtalski GrzegorzADM84184110
17Przychodzień RomanAMO82082010
18Mróz StanisławAMO79179110
19Wawer GrzegorzSAL7517519
20Słyk MariuszADM7417419
21Ziółek ŁukaszMOM7407409
22Jasik MateuszKAP6716718
23Szewczyk MarekSAL6586588
24Kozak EmilKAP6406407
25Stężycki RafałSAL6266268
26Sętowski JacekPIA5855858
27Sadurski PiotrKAP5705707
28Grobel AdamAMO5685686
29Wojciechowski GrzegorzKAP5575578
30Żuber MikołajAMO5565567
31Szpetko PrzemysławADM5285286
32Kaim JarosławSAL4994996
33Goldsztejn MarekKAP4954956
34Bachanek PawełSAL4934936
35Białek JanuszPRO4924927
36Pięta MarekMOM4904907
37Moniuszko ŁukaszKAP4524526
37Szeląg IreneuszKAP4524525
39Antoniak KazimierzADM4344345
40Stateczny JarosławSAL4154155
41Wysocki MariuszKAP3993995
42Furtak MichałMOM3943945
43Sikora PiotrSAL3893895
44Drewienkowski TomaszSAL3843845
45Górecki SzczepanELE3633634
45Rutkowski AdrianSAL3633635
45Salasa ArturMOM3633635
48Kamola RafałSAL3543544
49Ogonek KamilPIA3473474
50Suszek MarcinSAL3433434
51Bartuzi AndrzejKAP3293294
52Ścibior IreneuszSAL3243244
53Kapusta AdamMOM3213214
54Muszyński KamilPIA3103104
55Tralewski TadeuszKAP3063064
56Jaworski KrzysztofAMO2982984
57Abramowicz MateuszSAL2912914
58Sikora RadosławSAL2852854
59Jędrych KarolSAL2792794
60Uzdowski SylwesterAMO2782783
61Sikora MariuszADM2772773
62Kowalik TomaszELE2622623
63Sikora TomaszSAL2562563
64Kowalski KarolSAL2462464
65Nowak JerzyAMO2282283
66Mizio PawełMOM2272273
67Naczas GrzegorzAMO2162163
68Dębski RafałMOM2132133
69Bicki SławomirELE2062063
70Gębal TomaszKAP2032033
71Bujała MirosławADM1971972
72Romanowski KrzysztofKAP1961962
73Domagalski PiotrADM1951952
74Tokarczyk MirosławSAL1881882
75Dankowski MarekAMO1871872
76Mańko StanisławPRO1861862
77Gołofit MateuszAMO1841842
77Paciejewski SebastianKAP1841842
79Figura MariuszSAL1831832
80Czarnota JacekKAP1821822
80Urbanek RobertAMO1821822
82Szymanek KarolSAL1811812
83Sikora WaldemarELE1781782
83Szubstarski RyszardAMO1781782
85Pomorski SławomirMOM1751752
86Białek MarcinSAL1731732
87Marcinkowski MarekADM1721722
88Wiejak BogusławAMO1681682
89Rzepka DariuszMOM1391392
90Warda MaciejSAL1291292
91Chmielewski MarekAMO1001001
91Grochecki ŁukaszPRO1001001
91Jasiocha SylwesterMAS1001001
91Kępa DariuszADM1001001
91Kucharski JanuszADM1001001
91Mizak DariuszADM1001001
91Pionka GrzegorzADM1001001
91Przybylski KamilKAP1001001
99Ciurkowski MarekSAL99991
99Kapelko EmilAMO99991
99Korszla MaciejKAP99991
99Młodziński LeszekKAP99991
99Rodzik DamianAMO99991
99Wójcik EdwardPIA99991
105Kozak RafałSAL98981
105Kręcisz EugeniuszPRO98981
105Machniewski ZdzisławSAL98981
105Mikos KazimierzKAP98981
105Pillich MaciejAMO98981
105Witkowski RobertSAL98981
111Bednarczyk PiotrPIA97971
111Gębala DariuszADM97971
111Goliszek TomaszADM97971
111Grzeszczyk WojciechPRO97971
111Jezierski KrzysztofPRO97971
111Padel PiotrMEZ97971
111Ponikowski MarcinELE97971
118Adamczyk AdamADM96961
118Chołuj MirosławSAL96961
118Gajda MichałAMO96961
118Garus RyszardSAL96961
118Łuczuk SławomirAMO96961
118Murat LudwikMOM96961
118Pillich MarcinSAL96961
118Rodak DamianAMO96961
118Turski RemigiuszSAL96961
127Hundz JózefSAL95951
127Miłczak AndrzejSAL95951
127Molenda MirosławADM95951
127Rusek AdrianKAP95951
131Boreczek MarcinADM94941
131Leftak GrzegorzAMO94941
131Markiewicz KonradAMO94941
131Osuch BartłomiejELE94941
131Prząda StanisławSAL94941
131Pycior RadosławSAL94941
131Stopka KrzysztofADM94941
131Zapiórkowski WłodzimierzADM94941
139Lipski ZbigniewSAL93931
139Łucjanek GrzegorzADM93931
141Czarnota MariuszMOM92921
141Kucharczyk KrzysztofAMO92921
141Orzoł JanSAL92921
141Siudaj DamianADM92921
141Wysocki WiesławPIA92921
146Kowalczyk DamianSAL91911
146Skalski AndrzejSAL91911
146Słotwiński RobertKAP91911
146Stasiak ZenonADM91911
150Bogdański AndrzejADM90901
150Jakubowiak PiotrKAP90901
150Mazur AntoniAMO90901
150Śliwczyński PiotrADM90901
150Taracha KrzysztofPRO90901
155NowaczekArladiuszSAL89891
155Walasek ŁukaszAMO89891
157Abramowicz ŁukaszSAL88881
157Jemioł StanisławSAL88881
157Kotowski WojciechKAP88881
157Walaszek MariuszSAL88881
161Doliniak AndrzejSAL87871
161Polak JakubADM87871
161Rybak DariuszSAL87871
164Kozak LeszekSAL86861
164Kuta AdamAMO86861
166Gawryjołek OskarPRO85851
166Stalęga WojciechAMO85851
168Bartuzi ZbigniewADM84841
168Makuch GrzegorzSAL84841
170Jaśkowski MarcinSAL82821
170Strychalski RafałKAP82821
172Korcz ArkadiuszELE80801
172Krawczyk DariuszADM80801
172Niemiec MarekKAP80801
172Stępniewski GrzegorzSAL80801
176Żurek JarosławPIA79791
177Karaś ArkadiuszKAP78781
177Krawczyk KamilSAL78781
179Cybula DariuszSAL76761
179Cybula WojciechELE76761
179Słyk RadosławAMO76761
182Sikora MirosławMOM75751
183Wójtowicz PiotrSAL74741
184Kozak TomaszSAL73731
184Kuflewski WojciechSAL73731
186Skorek DariuszSAL69691
187Mizura WiesławADM66661
188Grobel MaciejSAL65651
189Fijoł CezaryMOM64641
189Ziółek MariuszMOM64641
191Bilski MariuszMOM62621
192Kursa TomaszMOM58581
193Gajek PiotrADM57571
194Piwoński MateuszKAP46461
195Krawczyński RafałSAL43431
195Majcher TomaszSAL43431


Poprawiony: środa, 28 listopada 2018 13:29  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Najnowsze komentarze

  • Nadal nie ma wyników. Żenada. Tylko wpisowe umieli... więcej
  • Gdzie wyniki??? więcej
  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information