• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Noworoczny Turniej Siatkówki

Email Drukuj PDF

05.01.2019 r.W dniu 05.01.2019 w Hali MOSiR odbył się XX Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora MOSiR, zorganizowany wspólnie przez MOSiR Puławy i Ognisko TKKF „Chemik”.

W turnieju wzięło udział 5 zaproszonych drużyn , które grały systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą turnieju został zespół Old Stars Nałęczów. Drugie miejsce wywalczyli siatkarze z TKKF „Skarbek” Bogdanka a kolejne miejsca zajęły drużyny: WKS Oldboy Lublin, TKKF „Chemik Puławy, Starostwo Puławy – w ekipie Starostwa zagrały dwie kobiety. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary , które wręczyli Prezes Ogniska TKKF „Chemik” Monika Wysocka oraz Krzysztof Kuflewski z MOSiR Puławy.

Ponadto wręczone zostały puchary oraz upominki dla wyróżniających się zawodników:

• najlepszy zawodnik turnieju – Artur Grajper (Old Stars Nałęczów)
  • najlepszy atakujący – Łukasz Chojnacki (TKKF „Skarbek „Bogdanka)