TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Email Drukuj PDF

11.01.2019 r.XL SPARTAKIADY PRACOWNIKÓW ZA 2018 ROK GRUPY AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE „PUŁAWY” S.A. W PUŁAWACH

11.01.2019 r.W ramach XL Jubileuszowej Spartakiady w 2018 r. odbyło się 18 konkurencji rekreacyjno-sportowych w tym 4 konkurencje wliczane tylko do klasyfikacji drużynowej. Przeprowadzenie wszystkich konkurencji spartakiadowych, wymagało zorganizowanie 32 imprez. Do klasyfikacji indywidualnej wliczono 12 konkurencji, w których sklasyfikowano 195 mężczyzn i 32 kobiety (bez wliczania startów drużynowych) Zawodnicy we wszystkich konkurencjach spartakiadowych wykonali 1304 osobostarty.

W klasyfikacji ogólnej XL Spartakiady zespołowo kolejne miejsca zajęły:

(nazewnictwo i symbole komórek używamy wyłącznie na potrzeby Spartakiady)

  1. KAPROLAKTAM (KAP) 234 pkt
  2. SALETRA (SAL) 232 pkt
  3. AMONIAK (AMO) 229 pkt
  4. ADMINISTRACJA (ADM) 218 pkt
  5. MELAMINA, MOCZNIK (MOM) 186 pkt
  6. PiAZAP (PIA) 174 pkt
  7. ELEKTROCIEPŁOWNIA (ELE) 119 pkt
  8. PROZAP (PRO) 101 pkt
  9. REMZAP (REM) 21 pkt
  10. MEZAP (MEZ) 20 pkt
  11. MASZZAP (MAZ) 8 pkt

W klasyfikacji indywidualnej na najbardziej usportowionych pracowników w kategorii kobiet i mężczyzn uzyskano następujące wyniki:

W kategorii dla kobiet 10 kolejnych miejsc zajęły:

  1. Wysocka Monika (KAP) 1030 pkt
  2. Bińczak Elżbieta (KAP) 1004 pkt
  3. Kozakiewicz-Woszczyk Anna (SAL) 982 pkt
  4. Słotwińska Barbara (KAP) 972 pkt
  5. Kowalczyk Salwina (KAP) 947 pkt
  6. Chojnacka Elżbieta (SAL) 850 pkt
  7. Bartuzi Beata (KAP) 795 pkt
  8. Bicka Joanna (KAP) 696 pkt
  9. Majewska Jadwiga (AMO) 523 pkt
  10. Salasa Dorota (KAP) 445 pkt

W kategorii dla mężczyzn 15 kolejnych miejsc zajęli:

  1. Poniewierski Wojciech (AMO) 1018 pkt
  2. Kowalczyk Piotr (KAP) 1011 pkt
  3. Traciłowski Michał (KAP) 1011 pkt
  4. Ćwikła Waldemar (ADM) 1008 pkt
  5. Woźniak Damian (AMO) 995 pkt
  6. Lisowski Ryszard (AMO) 982 pkt
  7. Taracha Witold (SAL) 961 pkt
  8. Rybicki Sebastian (PIA) 952 pkt
  9. Michowski Mirosław (SAL) 950 pkt
  10. Siedlec Jarosław (PIA) 949 pkt
  11. Kumor Kazimierz (KAP) 936 pkt
  12. Wąsik Wiesław (ADM) 932 pkt
  13. Kośmider Arkadiusz (KAP) 905 pkt
  14. Pięta Maciej (MOM) 865 pkt
  15. Rutyna Karol (KAP) 858 pkt


Poprawiony: wtorek, 15 stycznia 2019 16:01  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Najnowsze komentarze

  • Czy w tym roku też będzie jakaś spartakiada? więcej
  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information