TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Komunikat końcowy turnieju badmintona

Email Drukuj PDF

rozegranego w ramach XLI Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" S.A.

W dniach 28.02.2019 i 07.03.2019r. w Hali MOSiR rozegrany został turniej badmintona, wliczany do klasyfikacji spartakiadowej.
Udział w nim wzięło 61 osób (71 osobostartów) w tym 11 kobiet z 9 jed.org.
Podaję klasyfikację indywidualną kobiet i mężczyzn oraz drużynową.

Kobiety

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. pkt
1Wysocka MonikaKAP100
2Bartuzi BeataKAP99
3Pielak IlonaKAP98
4Nowak KingaKAP97
5Bicka JoannaKAP96
6Chojnacka ElżbietaSAL95
7Kowalczyk SalwinaKAP94
8Bińczak ElżbietaKAP93
9Kozakiewicz Woszczyk AnnaSAL92
10Marek SylwiaSAL91
11Wiejak ElżbietaSAL90

Mężczyźni do 40 lat

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. pkt
1Gołofit MateuszAMO100
2Urbanek RobertAMO99
3Kustra JarosławAMO98
4Traciłowski MichałKAP97
5Rutyna KarolKAP96
6Kozak EmilKAP95
7Matras GrzegorzAMO94
8Wysocki MariuszKAP93
9Poniewierski WojciechAMO92
9Polak JakubADM92
11Szpetko PrzemysławADM90
12Rutkowski AdrianSAL89
13Jasik MateuszKAP88
14Abramowicz MateuszSAL87
14Kowalczyk DanielKOL87
16Majcher TomaszKAP85
17Gawryjołek OskarPRO84
18Szymanek KarolSAL83
19Muszynski KarolPIA82
20Kamola RafałSAL81
20Kosmowski MarcinMOM81
22Uzdowski SylwesterAMO79
23Wojciechowski GrzegorzKAP78
34 Sikora Radosław SAL 67

Mężczyźni pow 40 lat

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. pkt
1Woźniak DamianAMO100
2Leftak GrzegorzAMO99
3Ziółek ŁukaszMOM98
4Taracha WitoldAMO97
5Goliszek TomaszADM96
6Kowalczyk PiotrKAP95
7Bartuzi AndrzejKAP94
8Lisowski RyszardAMO93
9Ćwikła WaldemarADM92
10Wawer GrzegorzSAL91
11Siedlec JarosławPIA90
12Górecki SzczepanELE89
13Michowski MirosławSAL88
14Antoniak KazimierzADM87
15Fijoł CezaryMOM86
16Drewienkowski TomaszSAL85
17Wąsik WiesławADM84
17Przychodzień RomanAMO84
17Sętowski JacekPIA84
20Kumor KazimierzKAP81
21Pomorski SławomirMOM80
22Sadurski PiotrKAP79
23Białek JanuszPRO78
24Rybicki SebastianPIA77
24Szewczyk MarekSAL77
26Bilski MariuszMOM75
27Stężycki RafałSAL74

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA TURNIEJU

miejsce drużyna punkty pkt. do Sp.
1AMONIAK49615
2KAPROLAKTAM48314
3ADMINISTRACJA45713
4SALETRA45012
5MELAMINA MOCZNIK42011
6PiAZAP33310
7PROZAP1629
8ELEKTROCIEPŁOWNIA898
9KOLTAR827


Poprawiony: środa, 13 marca 2019 13:01  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Najnowsze komentarze

  • Teraz ok!???? więcej
  • Kiedy będą dodane wyniki z trójboju? więcej
  • Czy coś ustalono, czy olano sprawę? więcej
  • Regulamin został ewidentnie zgwałcony. Na dodatek ... więcej
  • Nie ma wyników z czwartej kolejki. Jeżeli tam Ec m... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information