TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Turniej szachowy - komunikat końcowy

Email Drukuj PDF

15.05.2019W dniu 15 maja 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach rozegrano Turniej Szachowy w którym udział wzięło 34 zawodników z 8 komórek organizacyjnych. Wyniki doliczono do punktacji indywidualnej i drużynowej XLI Spartakiady Pracowników.

Runda 1

BiałeWynikCzarne
Michowski Mirosław1 - 0Kumor Kazimierz
Kowalczyk Piotr0.5 - 0.5Siedlec Jarosław
Wiejak Bogusław1 - 0Kośmider Arkadiusz
Garus Ryszard0 - 1Ćwikła Waldemar
Pieczyrak Piotr0 - 1Traciłowski Michał
Woźniak Damian1 - 0Stężycki Rafał
Dąbrowski Bogusław0 - 1Machniewski Zdzisław
Bilski Mariusz0 - 1Sikora Piotr
Przychodzień Roman0 - 1Koc Damian
Sadurski Piotr1 - 0Mańko Stanisław
Rybicki Sebastian0.5 - 0.5Sikora Radosław
Lisowski Ryszard0 - 1Miazga Paweł
Antoniak Kazimierz0 - 1Tokarczyk Mirosław
Wąsik Wiesław0 - 1Goldsztejn Marek
Domagalski Piotr1 - 0Świtalski Grzegorz
Jędrych Karol0.5 - 0.5Sętowski Jacek
Gajda Michał0 - 1Kowalik Tomasz


Runda 2

BiałeWynikCzarne
Traciłowski Michał1 - 0Michowski Mirosław
Machniewski Zdzisław1 - 0Wiejak Bogusław
Ćwikła Waldemar0 - 1Woźniak Damian
Sikora Piotr1 - 0Koc Damian
Miazga Paweł0 - 1Sadurski Piotr
Goldsztejn Marek0 - 1Tokarczyk Mirosław
Kowalik Tomasz0 - 1Domagalski Piotr
Siedlec Jarosław0.5 - 0.5Jędrych Karol
Sętowski Jacek0.5 - 0.5Rybicki Sebastian
Sikora Radosław1 - 0Kowalczyk Piotr
Kumor Kazimierz1 - 0Pieczyrak Piotr
Stężycki Rafał0.5 - 0.5Garus Ryszard
Kośmider Arkadiusz0 - 1Dąbrowski Bogusław
Bilski Mariusz1 - 0Przychodzień Roman
Mańko Stanisław1 - 0Lisowski Ryszard
Wąsik Wiesław0 - 1Antoniak Kazimierz
Świtalski Grzegorz0 - 1Gajda Michał


Runda 3

BiałeWynikCzarne
Woźniak Damian0 - 1Sikora Piotr
Domagalski Piotr1 - 0Machniewski Zdzisław
Sadurski Piotr1 - 0Traciłowski Michał
Tokarczyk Mirosław1 - 0Sikora Radosław
Michowski Mirosław0 - 1Goldsztejn Marek
Antoniak Kazimierz1 - 0Siedlec Jarosław
Wiejak Bogusław1 - 0Sętowski Jacek
Gajda Michał1 - 0Ćwikła Waldemar
Dąbrowski Bogusław1 - 0Kumor Kazimierz
Koc Damian0 - 1Mańko Stanisław
Rybicki Sebastian0 - 1Bilski Mariusz
Jędrych Karol1 - 0Miazga Paweł
Garus Ryszard0 - 1Kowalik Tomasz
Kowalczyk Piotr1 - 0Stężycki Rafał
Pieczyrak Piotr1 - 0Wąsik Wiesław
Przychodzień Roman0 - 1Świtalski Grzegorz
Lisowski Ryszard0.5 - 0.5Kośmider Arkadiusz


Runda 4

BiałeWynikCzarne
Sikora Piotr 1 - 0 Sadurski Piotr
Tokarczyk Mirosław 0 - 1 Domagalski Piotr
Traciłowski Michał 1 - 0 Wiejak Bogusław
Woźniak Damian 1 - 0 Dąbrowski Bogusław
Mańko Stanisław 1 - 0 Bilski Mariusz
Kowalik Tomasz 1 - 0 Antoniak Kazimierz
Goldsztejn Marek 0 - 1 Jędrych Karol
Machniewski Zdzisław 1 - 0 Gajda Michał
Ćwikła Waldemar 0 - 1 Kowalczyk Piotr
Sikora Radosław 0.5 - 0.5 Michowski Mirosław
Siedlec Jarosław 0.5 - 0.5 Sętowski Jacek
Koc Damian 1 - 0 Pieczyrak Piotr
Kumor Kazimierz 0.5 - 0.5 Rybicki Sebastian
Miazga Paweł 0 - 1 Świtalski Grzegorz
Stężycki Rafał 0.5 - 0.5 Lisowski Ryszard
Kośmider Arkadiusz 0.5 - 0.5 Garus Ryszard
Wąsik Wiesław 1 - 0 Przychodzień Roman


Runda 5

BiałeWynikCzarne
Domagalski Piotr 1 - 0 Sikora Piotr
Mańko Stanisław 0 - 1 Tokarczyk Mirosław
Jędrych Karol 0 - 1 Traciłowski Michał
Sadurski Piotr 1 - 0 Woźniak Damian
Kowalik Tomasz 1 - 0 Machniewski Zdzisław
Kowalczyk Piotr 0 - 1 Wiejak Bogusław
Bilski Mariusz 0 - 1 Dąbrowski Bogusław
Antoniak Kazimierz 1 - 0 Koc Damian
Świtalski Grzegorz 0 - 1 Goldsztejn Marek
Gajda Michał 1 - 0 Sikora Radosław
Rybicki Sebastian 0.5 - 0.5 Siedlec Jarosław
Sętowski Jacek 0.5 - 0.5 Kumor Kazimierz
Michowski Mirosław 1 - 0 Stężycki Rafał
Lisowski Ryszard 0 - 1 Ćwikła Waldemar
Pieczyrak Piotr 1 - 0 Kośmider Arkadiusz
Garus Ryszard 0.5 - 0.5 Wąsik Wiesław
Przychodzień Roman 0 - 1 Miazga Paweł


Klasyfikacja końcowa

M-ceNazwisko Imiękom. org.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.do Sp.
1Domagalski PiotrADM51117515100
2Sadurski PiotrKAP4101641399
3Sikora PiotrSAL491641498
4Tokarczyk MirosławSAL491641397
5Kowalik TomaszELE4915,541196
6Traciłowski MichałKAP48,514,541295
7Machniewski ZdzisławSAL3101831194
8Woźniak DamianAMO391431193
9Antoniak KazimierzADM3813,53892
10Mańko StanisławPRO38133991
11Goldsztejn MarekKAP37,5133990
12Wiejak BogusławAMO37,512,53989
13Gajda MichałAMO37133888
14Jędrych KarolSAL371329,587
15Dąbrowski BogusławELE37113886
16Michowski MirosławSAL2,57122785
17Kowalczyk PiotrKAP2,561027,584
18Sikora RadosławSAL281417,583
19Świtalski GrzegorzADM28132582
20Bilski MariuszMOM28122781
20Koc DamianMOM28122781
22Siedlec JarosławPIA27,512,50679
23Sętowski JacekPIA27120678
24Ćwikła WaldemarADM27112677
25Kumor KazimierzKAP26,511,515,576
26Miazga PawełMOM26102675
27Rybicki SebastianPIA26100674
28Pieczyrak PiotrELE25,510,52473
29Wąsik WiesławADM1,56,59,512,572
30Garus RyszardSAL1,54,59,503,571
31Stężycki RafałSAL16,510,50370
32Kośmider ArkadiuszKAP16,510,502,569
33Lisowski RyszardAMO15902,568
34Przychodzień RomanAMO069,50067


Klasyfikacja drużynowa

miejsceDrużynapunktypkt. do Sp.
1Saletra28915
2Kaprolaktam28414
3Administracja27413
4Amoniak27012
5Elektrociepłownia25511
6Mocznik i Melamina23710
7PiA-ZAP2319
8PROZAP918


Poprawiony: czwartek, 16 maja 2019 00:28  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Najnowsze komentarze

  • Elektrociepłown i wygrała 5:2 więcej
  • Będzie ten "odrębny regulamin" na stronie? więcej
  • Brawo Ryszard. Tak trzymać! więcej
  • "Zasady doboru uczestników zostały określone w odr... więcej
  • Pierwsza konkurencja Spartakiadowa Turniej Badmint... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information