TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Turniej w Tarnowie

Email Drukuj PDF

Zawody Rekreacyjno Sportowe w Tarnowie z okazji 85 lecia Zakładów Azotowych Tarnów.

6. października 2012 r.Z okazji obchodów 85-lecia Zakładów Azotowych Tarnów, w sobotę 5 października 2012 r. odbyły się zawody rekreacyjno-sportowe w trzech dyscyplinach: siatkówka, futsal i tenis ziemny, do których gospodarze zaprosili zakłady Grupy Tarnów oraz inne związane z branżą.

W zawodach wzięły udział reprezentacje następujących zakładów (oprócz gospodarzy): ZAK SA Kędzierzyn, ZCh Police SA, ZA Puławy SA, Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów, WIEZAMET Sp. z o.o. Tarnów, Automatyka Sp. z o.o Tarnów i KAEFER SA Tarnów. Niektóre z zakładów nie obsadziły wszystkich konkurencji, np. w naszej reprezentacji zabrakło tenisistek, a piłce siatkowej wystąpiły tylko trzy druzyny.

W turnieju siatkówki oprócz drużyny z Puław (jak zwykle reprezentowanej przez TKKF "CHEMIK") oraz gospodarzy, wystąpił zespół Polskiego Konsorcjum Chemicznego. Nasza drużyna grająca w składzie: Mirosław Bujała, Zdzisław Machniewski, Sławomir Furtak, Dariusz Gębala, Zbigniew Gębala, Karol Szymanek i Piotr Pazik, zajęła 2 miejsce ulegając gospodarzom 3:0 i wygrywając w tym samym stosunku z PKCh. Gospodarze wygrali również 3:0 z PKCh zwyciężając w ostatecznie w turnieju. Nasi zawodnicy otrzymali dwa wyróżnienia: MVP turnieju: został Piotr Pazik natomiast nagrodę fair play otrzymał Dariusz Gębala.

W turnieju futsalu wystąpiło dziewięć zespołów, w tym dwa z Polic. Nasz zespół w eliminacjach zremisował 1:1 z drużyną Automatyka oraz 2:2 z zespołem Police I oraz przegrał z zespołem KAETER 2:4. Tym samym odpadł z dalszych rozgrywek. Była to jednak tylko sportowa porażka, albowiem zespół puławski został wyróżniony nagrodą fair play. Wygrał zespół Automatyki przed KAEFER-em i Azotami Tarnów. Drużyna futsalu występowała w składzie: Damian Woźniak, Piotr Raczyński, Ryszard Lisowski, Roman Przychodzeń, Sławomir Szewczyk, Marcin Kowalik, Mariusz Michalik, Kamil Kusyk i Michał Filipowski.

W rozgrywkach tenisa ziemnego Zakłady Azotowe Puławy reprezentowali: Andrzej Woźniak, Krzysztof Sitarek i Dariusz Mizak. Wśród kobiet I miejsce zajęła Agnieszka Wolińska (PKCh), natomiast w singlu mężczyzn wygrał Paweł Turkula (ZCh Police) przed naszym zawodnikiem Krzysztofem Sitarkiem. W grze podwójnej wygrała para z Polic – Paweł Turkula i Łukasz Kołodziejski. Wyróżnienie za grę fair play otrzymał Andrzej Woźniak.

Na podstawie relacji uczestników
opracowała Krystyna Biel


Więcej na ten temat

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 

Najnowsze komentarze

  • Elektrociepłown i wygrała 5:2 więcej
  • Będzie ten "odrębny regulamin" na stronie? więcej
  • Brawo Ryszard. Tak trzymać! więcej
  • "Zasady doboru uczestników zostały określone w odr... więcej
  • Pierwsza konkurencja Spartakiadowa Turniej Badmint... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information