Ognisko TKKF Chemik

13 lipca br. kilkuset biegaczy z całej Polski wzięło udział w międzynarodowym biegu ,,II Stalowa Dycha”. Zawodnicy mieli do pokonania dwie pięciokilometrowe uliczne pętle. Najszybciej na mecie zameldował się Szymon Kulka (29: 50). Wśród kobiet zwyciężyła Jakubczak Aleksandra (35:15). Piękna pogoda, świetna atmosfera oraz doping stalowowolan przyczyniły się do uzyskania znakomitych wyników przez zawodników Chemik Noxy Puławy.

Biegacze zajęli wysokie miejsca i stanęli na podium. Srebrny medal w K 20 (39:22) zdobyłaAntonina Miłek, która 30-31 września. będzie brała udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Inowrocławiu (trzymamy kciuki). Miejsce II (37:16) w kategorii M 50 zdobył Kazimierz Kamola. Szósty wśród M 60 (46:10) był Leszek Belowski.