TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Spartakiada 2014 - klasyfikacja mężczyzn

Email Drukuj PDF

Końcowa klasyfikacja mężczyzn, którzy wzięli udział w XXXVI Spartakiadzie Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA.

 

miejsce nazwisko i imię drużyna punkty starty
1 Ćwikła Waldemar ADM 999 13
2 Kumor Kazimierz KAP 981 13
3 Miłczak Andrzej SAL 980 13
4 Kowalczyk Piotr KAP 959 13
5 Sętowski Jacek PIA 913 12
5 Wąsik Wiesław ADM 913 13
7 Lisowski Ryszard AMO 907 12
8 Kośmider Arkadiusz KAP 903 12
9 Sikora Radosław SAL 879 10
10 Poniewierski Wojciech AMO 876 11
11 Michowski Mirosław SAL 830 12
12 Filipowski Michał KAP 806 11
13 Rybicki Sebastian PIA 776 13
14 Rutyna Karol KAP 770 9
15 Woźniak Damian AMO 744 10
16 Świtalski Grzegorz ADM 740 11
17 Słyk Mariusz ADM 738 10
18 Wysocki Mariusz KAP 735 10
19 Starzyk Tadeusz KAP 698 9
20 Sadurski Piotr KAP 697 9
21 Szeląg Ireneusz KAP 687 9
22 Goldsztejn Marek KAP 666 8
23 Romanowski Krzysztof KAP 653 7
24 Siedlec Jarosław PIA 650 8
25 Ogonek Kamil PIA 638 9
26 Taracha Witold AMO 622 8
27 Garus Ryszard SAL 612 8
28 Strychalski Rafał KAP 607 8
29 Łbik Robert KOL 553 8
30 Świtalski Andrzej KAP 549 6
31 Wawer Grzegorz SAL 525 7
32 Drewienkowski Tomasz AMO 486 7
33 Gajos Arkadiusz KOL 483 6
34 Cyfra Krzysztof KOL 475 7
35 Marcinkowski Marek ADM 467 6
36 Bachanek Paweł SAL 457 6
37 Pomorski Sławomir MEL 438 6
38 Bujała Mirosław ADM 422 5
39 Kaczkowski Tomasz MEL 412 6
40 Wiak Tomasz KOL 406 7
41 Pięta Marek MEL 391 6
42 Przychodzeń Roman AMO 384 5
43 Górecki Szczepan ELE 379 5
44 Gębala Dariusz ADM 378 5
45 Mizura Wiesław ADM 376 6
46 Szewczyk Marek SAL 374 6
47 Stężycki Rafał SAL 370 5
48 Pastuszka Krzysztof AMO 369 5
49 Pionka Grzegorz ADM 353 4
50 Mazur Remigiusz KAP 352 4
51 Pięta Maciej MEL 345 4
52 Mróz Stanisław AMO 341 5
53 Ziółek Łukasz MEL 338 5
54 Kamola Rafał SAL 330 5
55 Żuber Mikołaj AMO 321 4
56 Muszyński Kamil PIA 317 4
57 Rzepka Dariusz MEL 307 4
58 Gawriołek Grzegorz PIA 297 4
58 Kiljanek Karol SAL 297 4
60 Kaim Jarosław SAL 277 4
61 Kozdrój Marcin SAL 274 4
62 Uzdowski Sylwester AMO 272 4
63 Jędrych Karol SAL 262 5
64 Kryczka Ryszard AMO 254 3
65 Mazur Antoni AMO 247 3
66 Skwarski Jarosław PIA 240 4
67 Kusyk Kamil SAL 237 3
68 Strug Mariusz KOL 236 3
69 Woszczyk Andrzej SAL 232 3
70 Komorek Adrian KOL 230 3
71 Orzoł Jan SAL 228 4
71 Sobczyk Paweł SAL 228 3
73 Tokarczyk Mirosław SAL 214 3
74 Sobieszek Paweł SAL 213 3
75 Wydra Tomasz SAL 211 3
76 Kowalczyk Daniel KOL 206 3
77 Gajek Piotr ADM 198 3
78 Urbanek Robert AMO 195 2
79 Kumor Apoloniusz AMO 189 2
79 Sikora Piotr SAL 189 2
81 Machniewski Zdzisław SAL 188 2
81 Miazga Wojciech MEL 188 3
83 Bajew Przemysław AMO 187 2
84 Wąsik Wojciech AMO 186 2
85 Drzewiecki Józef SAL 185 2
86 Kozak Emil KAP 182 2
87 Jakubowiak Piotr KAP 181 2
88 Jaśkowski Marcin SAL 180 2
89 Mizak Dariusz ADM 179 2
90 Łysiak Robert AMO 175 3
91 Górniaszek Paweł ADM 174 2
92 Dankowski Marek AMO 172 2
93 Kosmowski Dariusz MEL 169 2
94 Drzewiecki Marcin SAL 158 3
95 Stasiak Zenon ADM 157 2
96 Pawelec Andrzej SAL 152 3
96 Wiak Kamil ELE 152 2
98 Suszek Marcin SAL 150 2
99 Ambroziak Bartłomiej AMO 148 2
100 Lewtak Grzegorz AMO 146 2
101 Górnik Paweł KOL 138 3
102 Bińczak Jakub KAP 129 2
102 Stateczny Jarosław SAL 129 2
104 Szpetko Przemysław ADM 121 2
105 Jaworski Jacek KOL 118 2
106 Zapiórkowski Włodzimierz ADM 113 2
107 Pawlak Kamil SAL 112 2
108 Ciurkowski Marek SAL 100 1
108 Jędrasik Piotr KOL 100 1
108 Joński Artur MEL 100 1
108 Korszla Maciej KAP 100 1
108 Kozak Przemysław AMO 100 1
108 Margol Ireneusz AMO 100 1
108 Mikos Kazimierz KAP 100 1
108 Młodziński Leszek KAP 100 1
108 Płaczkowski Sebastian AMO 100 1
117 Adamczyk Piotr ADM 99 1
117 Łaba Jarosław ADM 99 1
117 Semaniuk Andrzej PIA 99 1
117 Szymanek Karol SAL 99 1
121 Grochecki Łukasz PRO 98 1
121 Hundz Józef SAL 98 1
121 Walasek Łukasz AMO 98 1
124 Fulara Michał ELE 97 1
124 Korba Zbigniew AMO 97 1
124 Krawczyński Rafał SAL 97 1
124 Murat Ludwik MEL 97 1
124 Podkościelny Adam SAL 97 1
124 Walaszek Mariusz SAL 97 1
124 Wójcik Edward PIA 97 1
131 Furtak Grzegorz PRO 96 1
131 Furtak Sławomir ELE 96 1
131 Prząda Stanisław SAL 96 1
131 Rodak Damian AMO 96 1
131 Ścibior Ireneusz SAL 96 2
131 Trochym Wojciech ELE 96 1
137 Bąkała Marek KAP 95 1
137 Kasiborski Tomasz SAL 95 1
137 Kucharczyk Krzysztof AMO 95 1
137 Kuszmider Jerzy AMO 95 1
137 Witkowski Robert SAL 95 1
142 Antoniak Kazimierz ADM 94 1
142 Sikora Waldemar ELE 94 1
142 Śliwczyński Piotr KOL 94 1
142 Tralewski Tadeusz KAP 94 1
142 Wiejak Bogusław AMO 94 1
142 Wysocki Wiesław PIA 94 1
148 Biernat Tomasz AMO 93 1
148 Dudkowski Artur AMO 93 1
148 Furtak Michał MEL 93 1
148 Rybak Przemysław SAL 93 1
148 Rzeszut Krzysztof MEL 93 1
148 Teodorow Martin ADM 93 1
154 Kępa Dariusz ADM 92 1
154 Kucharski Janusz ADM 92 1
154 Miller Paweł PRO 92 1
154 Rutkowski Piotr AMO 92 1
158 Łuczycki Jerzy KAP 91 1
158 Wypych Tomasz MEL 91 1
160 Osiak Adrian ELE 90 1
160 Osuch Bartłomiej ELE 90 1
162 Bogdański Andrzej ADM 89 1
162 Karwat Arkadiusz PRO 89 1
162 Skalski Andrzej SAL 89 1
165 Łucjanek Grzegorz ADM 88 1
165 Mitrowski Włodzimierz MEZ 88 1
167 Karpiński Grzegorz KAP 87 1
167 Kozak Leszek SAL 87 1
169 Grzechnik Michał ELE 86 2
169 Rauner Paweł PIA 86 1
169 Rybak Tomasz AMO 86 1
172 Domagalski Piotr ADM 85 1
173 Tchórzewski Błażej PIA 84 1
174 Kuszyk Wojciech SAL 83 1
174 Sikora Mirosław MEL 83 1
176 Kowalik Piotr MEL 82 1
176 Kowalski Jacek SAL 82 1
178 Golba Tomasz PRO 81 1
178 Kuna Radosław MEL 81 1
178 Nitka Jacek KOL 81 1
181 Bartuzi Zbigniew KAP 80 1
182 Beda Paweł PIA 79 1
183 Goldba Tomasz PRO 78 1
183 Leftak Grzegorz AMO 78 1
183 Słyk Radosław SAL 78 1
183 Szymański Robert ADM 78 1
187 Pioterczak Piotr KOL 76 1
187 Wasiłek Norbert KOL 76 1
189 Korcz Arkadiusz ELE 75 1
189 Nowak Jerzy AMO 75 1
191 Cybula Wojciech ELE 73 1
191 Hajduk Adam KOL 73 1
193 Krupa Rafał KAP 69 1
193 Litwiński Konrad SAL 69 2
195 Karaś Arkadiusz KAP 67 1
195 Pieczyrak Piotr ELE 67 1
197 Woźniak Andrzej ADM 66 1
197 Wrzesiński Artur PIA 66 1
199 Dobosz Józef ELE 65 1
200 Krawczyk Janusz ELE 63 1
201 Chajduk Sylwester ELE 62 1
201 Figura Adam SAL 62 1
203 Kuflewski Wojciech SAL 61 1
203 Pszkit Kamil SAL 61 1
205 Kłak Wiesław KOL 54 1
206 Kowalski Łukasz SAL 53 1
207 Noworolnik Paweł SAL 52 1
208 Kowalik Tomasz KOL 46 1
208 Lis Łukasz PIA 46 1
210 Kustra Jarosław AMO 45 1
211 Kotuła Piotr KAP 44 1
212 Wójcik Artur KOL 43 1
213 Gola Radosław SAL 41 1
214 Bilski Mariusz MEL 34 1
214 Gołofit Mateusz AMO 34 1
216 Winiarski Jaroslaw SAL 33 1
217 Sokołowski Jerzy KOL 27 1

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

Najnowsze komentarze

  • Teraz ok!???? więcej
  • Kiedy będą dodane wyniki z trójboju? więcej
  • Czy coś ustalono, czy olano sprawę? więcej
  • Regulamin został ewidentnie zgwałcony. Na dodatek ... więcej
  • Nie ma wyników z czwartej kolejki. Jeżeli tam Ec m... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information