Wielobój zręcznościowy - komunikat końcowy
W dniu 20. listopada 2014 roku w Hali MOSiR rozegrano Wielobój zręcznościowy, wliczany do punktacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady Pracowników. W zawodach wzięło udział 97 osób (w tym 13 kobiet) z 8 jednostek organizacyjnych.



