W strugach czasami ulewnego deszczu rozegrano Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Mistrzostwo Z.A. „Puławy” S.A. Turniej odbył się w dniu 30 lipca w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym n/Wisłą. Zawodnicy grali w dwóch kategoriach wiekowych : do 35 lat (systemem brazylijskim) oraz powyżej 35 lat (każdy z każdym). Do gry w grupie młodszej zgłosiło się 13 par w której pierwsze miejsce wywalczyła para : Kowalczyk Tomasz, Chuszcz Paweł, miejsce drugie Kupisz Paweł, Pawulski Mateusz, trzecie Bogusz Łukasz, Muszyński Mariusz a czwarte Zdziechowski Konrad, Lewtak Łukasz.