Ognisko TKKF Chemik

Klasyfikacja końcowa zawodów pływackich przeprowadzonych w ramach XLI Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" S.A.

W dniach 25-28 listopada i 2 grudnia 2019 r. na pływalni w Hali MOSiR odbyły się zawody pływackie, wliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. W zawodach wzięło udział 62 osoby w tym 13 kobiet z 10 komórek organizacyjnych. 

Klasyfikacja indywidualna i drużynowa zawodów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kobiety do 45 lat - dystans 25 m

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. czas [s] pkt
1 Pikuła Olga REM 0,20:69 100
2 Wysocka Monika KAP 0,28:80 99
3 Gajewska Agnieszka PRO 0,29:20 98
4 Miduch Mizura Olga PRO 0,30:69 97

Kobiety 46 lat i więcej - dystans 25 m

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. czas [s] pkt
1 Bartuzi Beata KAP 0,19:68 100
2 Biel Krystyna ADM 0,35:52 99
3 Gębala Wioletta ADM 0,37:38 98
4 Kowalczyk Salwina KAP 0,38:72 97
5 Cygan Mariola ADM 0,38:95 96
6 Słotwińska Barbara KAP 0,47:46 95
7 Wiejak Elzbieta SAL 0,48:89 94
8 Janisz Krystyna SAL 0,50:17 93
9 Bińczak Elżbieta KAP 1,16:36 92

Mężczyźni do 40 lat - dystans 50 m

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. czas [s] pkt
1 Korszla Maciej KAP 0,29:19 100
2 Chmielewski Marek AMO 0,29:27 99
3 Uzdowski Sylwester AMO 0,29:35 98
4 Wąsik Wojciech AMO 0,31:02 97
5 Grobel Adam AMO 0,33:51 96
6 Pięta Maciej MOM 0,33:98 95
7 Stochmal Jarosław MOM 0,35:36 94
8 Pillich Marcin SAL 0,35:90 93
9 Rutyna Karol KAP 0,36:14 92
10 Lipski Zbigniew SAL 0,38:56 91
11 Wysocki Mariusz KAP 0,38:99 90
12 Traciłowski Michał KAP 0,39:37 89
13 Guz Tomasz SAL 0,43:46 88
14 Mizura Rafał MOM 0,43:83 87
15 Słyk Mariusz ADM 0,43:87 86
16 Sekuła Emil PRO 0,48:50 85
17 Golba Tomasz PRO 0,48:53 84
18 Nowaczek Arkadiusz SAL 0,48:75 83
19 Furtak Michał MOM 0,50:11 82
20 Gawryjołek Oskar PRO 0,56:65 81
21 Urbanek Robert AMO 1,10:07 80

Mężczyźni 41-50 lat - dystans 25 m

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. czas [s] pkt
1 Przybylski Kamil KAP 0,14:59 100
2 Ziółek Łukasz MOM 0,14:65 99
3 Kowalczyk Piotr KAP 0,14:79 98
4 Molenda Mirosław ADM 0,14:88 97
5 Łuczuk Sławomir AMO 0,15:15 96
6 Kunicki Grzegorz MOM 0,15:93 95
7 Drewienkowski Tomasz SAL 0,16:37 94
8 Kapusta Adam MOM 0,17:61 93
9 Woźniak Damian AMO 0,18:91 92
10 Mizio Paweł MOM 0,19:76 91
11 Świtalski Grzegorz ADM 0,19:85 90
12 Sikora Mirosław MOM 0,20:73 89
13 Ćwikła Waldemar ADM 0,21:95 88
14 Stężycki Rafał SAL 0,27:05 87

Mężczyźni 51 lat i więcej - dystans 25 m

miejsce Nazwisko i Imię Kom. org. czas [s] pkt
1 Kaim Jarosław SAL 0,16:29 100
2 Gębala Dariusz ADM 0,16:92 99
3 Miller Paweł PRO 0,17:12 98
4 Sikora Waldemar ELE 0,18:13 97
5 Taracha Witold AMO 0,19:07 96
6 Lisowski Ryszard AMO 0,19:62 95
7 Kumor Kazimierz KAP 0,20:67 94
8 Próchniak Mirosław PRO 0,24:10 93
9 Pięta Marek MOM 0,25:07 92
10 Sętowski Jacek PIA 0,26:47 91
11 Michowski Mirosław SAL 0,29:75 90
12 Białek Janusz PRO 0,30:86 89
13 Mitrowski Włodzimierz MEZ 0,34:51 88
14 Antoniak Kazimierz ADM 0,46:80 87

Klasyfikacja drużynowa

miejsce drużyna punkty pkt. do Sp.
1 KAPROLAKTAM 584 15
2 AMONIAK 582 14
3 MOCZNIK MELAMINA 568 13
4 SALETRA 562 12
5 ADMINISTRACJA 560 11
6 PROZAP 547 10
7 REMZAP 100 9
8 ELEKTROCIEPŁOWNIA 97 8
9 PiAZAP 91 7
10 MEZAP 88 6

 

 

Ostatnie wyniki

Siatkówka (27.02.2020)

SAL-MOM 2:0 25:12, 25:15
AMO-ELE 2:1 22:25, 25:13, 15:9
ADM-PIA 2:0 25:7, 25:7

 

Siatkówka (20.02.2020)

ADM-ELE 2:1 25:18, 20:25, 15:11
KAP-PRO 2:0 25:15, 25:11
AMO-PIA 2:0 25:19, 25:9

 

Siatkówka (13.02.2020)

SAL-PRO 2:0 25:8, 25:14
MOM-KAP 1:2 25:21, 9:25, 7:15
AMO-ADM 2:1 25:14, 24:25, 15:6

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Sposorzy

 

Historyczna Strona