• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Puławska Liga Koszykówki

Email Drukuj PDF

Od zwycięstwa 14 grudnia, rozpoczęli koszykarze TKKF Chemik rozgrywki w Puławskiej Lidze Koszykówki. Podopieczni Rafała Stężyckiego musieli stoczyć zacięty bój z doświadczonymi graczami Banku Spółdzielczego. Dzięki dobrym blokom oraz zbiórką pod obydwoma koszami Marcina Jaśkowskiego oraz systematycznych rzutów za 3 punkty Przemka Skotnickiego oraz Maxa Bilewicza nasi zawodnicy wyszli w trzeciej kwarcie na prowadzenie i już go nie oddali do końcowej syreny.

Mecz skończył się wynikiem 61-35 dla Chemików (4-8,14-13,21-7,22-7). TKKF Chemik reprezentowali - Skotnicki Przemysław 26 p (4x3za 3 punkty), Bilewicz Maksymilian 19 p (5x 3), Korcz Arkadiusz 7 p (1 x3), Grzęda Daniel 9 p, Jaśkowski Marcin, Stężycki Rafał. W piątek 21.12.2018 roku kolejny mecz z Pogonią Puławy zapraszamy do KENU (dawna SP 9) rozpoczęcie godz. 19.00