Dwa razy jeden

Stu czterdziestu dwóch biegaczy ukończyło deszczową dychę. Mowa tu o biegu na 10 km, który odbył się w sobotę 23 października w Kozienicach.

Enea Energetyczna Dycha odbyła się już po raz ósmy. Na starcie oczywiście nie mogło zabraknąć Joli Żebrowskiej i to z dobrym skutkiem, albowiem w swojej kategorii wiekowej stanęła na najwyższym stopniu podium. Po tej rozgrzewce (cóż to jest 10 km!), w niedzielę spróbowała swych sił na dwukrotnie dłuższym dystansie, a mianowicie wzięła udział w 5. Półmaratonie Lubelskim. Trasa biegu przebiegała ścieżkami rowerowymi nad Zalewem Zemborzyckim. Pogoda lepsza a i frekwencja też. Bieg ukończyło 412 osób, a wśród nich pani Jola. Właściwie to na tym można skończyć, bo oczywiście wszyscy się domyślili, że nasza zawodniczka w swojej kategorii wiekowej zajęła pierwsze miejsce.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy