Jesienne bieganie

Reprezentująca nasze Ognisko Jola Żebrowska pracowicie spędziła październik.

Zaczęła już pierwszego startem w XXVIII Ogólnopolskich Biegach Ulicznych Pamięci gen. Franciszka Kleeberga w Kocku. Dziesięciokilometrową trasę pokonała najszybciej spośród zawodniczek kategorii 50+. Kolejny bieg, w którym wzięła udział to 44 Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera na trasie 15 kilometrowej, prowadzącej spod zamku Leszczyńskich w Baranowie Sandomierskim do zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu – Dzikowie. Efektem było drugie miejsce w kategorii K50. Minął tydzień i zobaczyliśmy panią Jolę na granicy z Białorusią (!) w sympatycznej Włodawie. Mianowicie odbył się tam XXI Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Obozu Zagłady w Sobiborze. Jak było? Oczywiście, można by powiedzieć tradycyjnie, miejsce na podium i to na najwyższym stopniu. Bieg odbył się 16 października na trasie liczącej 13 km, od Muzeum Pamięci w Sobiborze do MOSiR-u we Włodawie. Brawo i jeszcze raz brawo.

Sukcesy sportowe to nie wszystko, wczoraj, tj. 26 października na Walnym Zebraniu, pani Jola została wybrana do zarządu Ogniska TKKF Chemik, - chapeau bas.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy