Nadwiślański

W minioną sobotę i niedzielę rozegrana została 46 edycja Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera.

W sobotę rywalizowały dzieci i młodzież, natomiast bieg główny na dystansie 15 km odbył się w niedzielę 13 października. Biegacze rywalizowali na trasie od zamku w Baranowie Sandomierskim do zamku w Tarnobrzegu-Dzikowie.

Bieg główny ukończyło 111 osób. Pośród nich była zawodniczka Ogniska TKKF Chemik Jola Żebrowska. Miło nam donieść, że pani Jola odniosła zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej. Gratulacje.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy