Bieg o Błękitną Wstęgę Wisły
Ogólnopolskie Uliczno – Przełajowe Biegi o ,,Błękitną Wstęgę Wisły'' już za nami. Głównym celem imprezy było uczczenie 222 rocznicy Konstytucji 3 maja.
W biegu o Błękitną Wstęgę Wisły pobity został rekord frekwencji. We wszystkich biegach (dzieci, młodzieży i open) udział wzięło kilkaset biegaczy z całego kraju. W biegu głównym wystartowało 90 biegaczy (70 mężczyzn i 20 kobiet), w tym aż 23 puławian.



