Mistrzostwa Puław

Dziewiętnastego listopada odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Puław w badmintonie, których organizatorem był UKS Badminton Puławy oraz Ognisko TKKF Chemik.

Na kortach Szkoły Podstawowej nr 10, 103 zawodników i zawodniczek rywalizowało w 7 kategoriach dla dzieci i młodzieży oraz 10 kategoriach dla dorosłych. Wystartowali zawodnicy z Puław, Lublina, Zamościa, Warszawy, Białej Podlaskiej, Łęcznej, Garwolina, Piotrowic, Konstancina-Jeziornej, Lubartowa i Nałęczowa.

Szersza relacja wraz z wynikami na stronie UKS Badminton - www.badminton.pulawy.pl

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy