Turniej Piłki Siatkowej z okazji 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości

11. listopada 2015 r.11 listopada 2015 w Hali MOSiR w Puławach, został rozegrany kolejny Turniej Piłki Siatkowej, poświęcony rocznicy Odzyskania Niepodległości. Ognisko TKKF „Chemik” i MOSiR w Puławach było organizatorem tej imprezy sportowej, w której Uczestniczyło 4 zaproszone zespoły siatkarskie: Wojewódzki Sztab Wojskowy Lublin, Old Boys Opole Lubelskie, Old Stars Nałęczów oraz gospodarze TKKF „Chemik”.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Po dosyć wyrównanych meczach, pierwsze miejsce w tych rozgrywkach wywalczyła ekipa z Chemika Puławy, drugie miejsce zajęli siatkarze z Lublina, z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, trzecie Old Boys z Opola Lubelskiego, czwarte Old Stars Nałęczów.

Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe puchary, które wręczyli Prezes Ogniska TKKF „Chemik” Henryk Wójtowicz wraz z dyrektorem MOSiR Antonim Rękasem. Dodatkowe okolicznościowe upominki od Woj. Sztabu Wojskowego wręczył płk Ireneusz Olender. Wręczono także pamiątkowe puchary wyróżniającym się siatkarzom. Najlepiej rozgrywającym został Mariusz Muszyński z Chemika, najlepszy atakujący Tomasz Gołofit z Opola oraz najlepszy zawodnik turnieju Bartłomiej Ambroziak Puławy.

W składzie „Chemika” zagrali: Furtak Sławomir, Ambroziak Bartłomiej, Furtak Grzegorz, Gębala Dariusz, Gębala Zbigniew, Bujała Mirosław, Muszyński Mariusz, Konrad Stachula.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy