Turniej Siatkówki w Dniu Niepodległości

11. listopada 2011 r.11 listopada 2011 Ognisko TKKF „Chemik” wraz z MOSiR w Puławach zorganizowało z okazji 93 rocznicy Odzyskania Niepodległości, Turniej Piłki Siatkowej dla juniorów. Do udziału w Turnieju zaproszono 4 drużyny :UKS OLIMP Opole Lubelskie, KKS Kozienice, oraz dwie drużyny z Puław Chemik I i Chemik II.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Miejsce pierwsze w Turnieju zajęła drużyna z Chemika I zdobywając 6 pkt (6:0 w setach), drugie miejsce wywalczyli młodzi siatkarze z KKS Kozienice 5 pkt (4:3), trzecie Chemik II 4 pkt (3:4) i miejsce czwarte UKS OLIMP Opole Lubelskie 3 pkt (0:6).
Turniej rozegrano w Hali sportowej MOSiR w Puławach. Wszystkim drużynom wręczono puchary oraz dyplomy.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy