Święto Niepdległości w Bychawie

11. listopada 2011 r.W dniu 11 listopada, reprezentacja TKKF "Chemik" Puławy wzięła udział w turnieju siatkówki zorganizowanym przez Granit Bychawa. Wydarzenie to miało uczcić obchodzone w tym dniu Święto Niepodległości. Oprócz naszej drużyny w rozgrywkach uczestniczyły zespoły: Old Stars Nałęczów, Oldboys Bychawa, reprezentacja LO Bychawa, oraz gospodarze - Granit Bychawa.

Puchar za pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy z Nałęczowa, natomiast nasza drużyna po przegranych meczach z młodymi siatkarzami LO oraz Granitu Bychawa ostatecznie zajęła miejsce czwarte. Co warte odnotowania Chemik jako jedyny zespół, wygrał ze zwycięskim w turnieju Nałęczowem. Na parkiecie barw TKKF-u bronili: Sławomir Furtak, Mariusz Warzyński, Mirosław Bujała, Dariusz Gębala, Grzegorz Furtak, Zbigniew Gębala, Andrzej Hołody oraz Piotr Leń.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy