Barbórkowy Turniej Siatkówki

26. listopada 2011 r.Reprezentacja Ogniska TKKF „Chemik” 26 listopada 2011 roku po raz VIII wzięła udział w Barbórkowym Turnieju Piki Siatkowej Mężczyzn. Organizatorem Turnieju było Ognisko TKKF „Skarbek” Bogdanka – Lubelski Węgiel „Bogdanka”.

W Turnieju wzięło udział 4 drużyny, które grały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Ekipa reprezentująca Ognisko „Chemik” spisała się dobrze, dając się pokonać jedynie gospodarzom, drużynie z „Bogdanki” wynikiem 1-2 (29:27, 17:25, 12:15). Pozostałe mecze wygraliśmy: z Nałęczowem 2:0 (25:18,25:18), z Opolem 2:0 (25:21,25:21). Turniej wygrali zawodnicy z Bogdanki, miejsce drugie Ognisko TKKF „Chemik” Puławy, miejsce trzecie drużyna z Opola Lubelskiego, czwarte Old Stars Nałęczów.

Na koniec wręczono wspaniałe puchary oraz statuetki. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został kolega z Puław Paweł Chuszcz. Po części oficjalnej gościnni Górnicy zaprosili nas na obiad.
Ognisko TKKF „Chemik” reprezentowali zawodnicy: Bujała Mirosław, Chuszcz Paweł, Gębala Dariusz, Gębala Zbigniew, Kowalczyk Tomasz, Warzyński Mariusz, Furtak Sławomir, Turbiasz Henryk.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy