Siatkówka w Nałęczowie

25. lutego 2012 r.Reprezentacja Ogniska TKKF "Chemik" w dniu 25 lutego 2012 roku wzięła udział w VI Turnieju Piki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Nałęczowa. W imprezie wzięło udział 4 drużyny, zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Ekipa reprezentująca TKKF "Chemik" niestety przegrała mecze z gospodarzami oraz z drużyną z Łęcznej. W meczu o trzecie miejsce "Chemik" się sprężył i pokonał siatkarzy z Opola Lubelskiego 2:0. Turniej wygrał Nałęczów pokonując Łęczną również 2:0

Na koniec wręczono wspaniałe puchary oraz statuetki. Najlepszym przyjmującym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik z Puław - Zbigniew Gębala. Po części oficjalnej gościnni gospodarze zaprosili wszystkich na obiad. Ognisko TKKF "Chemik" reprezentowali: Bujała Mirosław, Chuszcz Paweł, Gębala Dariusz, Gębala Zbigniew, Hołody Andrzej, Stasiak Mateusz, Warzyński Mariusz, Furtak Sławomir, Turbiasz Henryk.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy