Turniej Piłki Siatkowej

z okazji 94 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

11. listopada 2012 r.Z okazji 94 rocznicy Odzyskania Niepodległości, MOSiR w Puławach oraz Ognisko TKKF „Chemik,” było organizatorem kolejnego już Turnieju Piłki Siatkowej mężczyzn.

Do udziału w Turnieju zaproszono 4 drużyny :Wojewódzki Sztab Wojskowy Lublin, Zw. Nauczycielstwa Polskiego Opole Lubelskie, Old Stars Nałęczów oraz gospodarze TKKF „Chemik” Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Miejsce pierwsze w Turnieju zajęła drużyna ZNP Opole Lub. drugie WSzW Lublin, trzecie Chemik Puławy a czwarte Old Stars Nałęczów. Turniej rozegrano w Hali sportowej MOSiR w Puławach. Wszystkim drużynom wręczono puchary oraz dyplomy.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy