VII Puchar Burmistrza Nałęczowa

9 marca 2013 r.Reprezentacja Ogniska TKKF "Chemik" w dniu 9 marca 2013 roku wzięła udział w VII Turnieju Piki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Nałęczowa. W imprezie wystartowało 4 drużyny, zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Ekipa reprezentująca TKKF "Chemik" wygrała mecze z Opolem Lubelskim oraz z Łęczną, obydwa w stosunku 2:0. Również gospodarze pokonali te drużyny i okazało się, że ostatni mecz turnieju będzie jednocześnie meczem, decydującym miejscu pierwszym.

Niestety nasz zespół nie dał rady bardzo silnej drużynie z Nałęczowa przegrywając 0:2 i ostatecznie zajął drugie miejsce w turnieju. We wcześniejszym spotkaniu decydującym o miejscu trzecim, zespół z Opola Lubelskiego pokonał górników z Łęcznej 2:0. Na koniec wręczono wspaniałe puchary oraz statuetki. Najlepiej blokującym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz zawodnik: Dariusz Gębala. Po części oficjalnej gościnni gospodarze zaprosili wszystkich na obiad. Ognisko TKKF "Chemik" reprezentowali: Mirosław Bujała, Dariusz Gębala, Zbigniew Gębala, Sławomir Furtak, Henryk Turbiasz, Tomasz Kowalczyk, Karol Szymanek.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy