Puchar Burmistrza miasta Nałęczowa

8. marca 2014 r.Ognisko TKKF „Chemik” zostało zaproszone do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza miasta Nałęczowa. Turniej odbył się w dniu 8 marca w Zespole Szkół im Zygmunta Chmielewskiego. Oprócz naszej ekipy organizatorzy Old Stars Nałęczów zaprosili również, reprezentacje z ZNP Opole Lubelskie oraz TKKF „Skarbek” Bogdanka.

Po dosyć wyrównanych meczach, siatkarze z Chemika zajęli pierwsze miejsce. Miejsce drugie wywalczyli gospodarze z Nałęczowa, trzecie miejsce zajęła drużyna z Opola Lubelskiego, czwarte zawodnicy z Bogdanki. Organizatorzy nagrodzili ekipy pamiątkowymi Pucharami.

Miło nam, że najlepszym zawodnikiem Turnieju został nasz zawodnik Tomasz Wydra, który otrzymał piękną statuetkę. Drużyna TKKF „Chemik” występowała w składzie: Furtak Sławomir, Gębala Zbigniew, Wydra Tomasz, Warzyński Mariusz, Ambroziak Bartłomiej, Szymanek Karol oraz Kozak Przemysław.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy