Siatkówka

Turniej w BogdanceZmagania siatkarzy z okazji Dnia Górnika, organizowane przez TKKF "Skarbek" Bogdanka trwają od 2004 roku i nigdy gospodarze nie stanęli na najwyższym podium. W pierwszym turnieju zwyciężył Chemik przed TKKF Ciechanki i TKKF Milejów, w drugim znowu najlepszy był Chemik przed TKKF Skarbek i zespołem ze Spiczyna, w 2006 r. klęska, nasi zajęli trzecie miejsce - wygrał zespół ze Świdnika przed Old Boys Nałęczów. Potem już było lepiej. W 2007 roku nasz zespół w finale przegrał z Nałęczowem (trzecie miejsce zajęli gospodarze) aby rok później wrócić na tron. Drugi był Nałęczów a trzecie miejsce ponownie zajął TKKF Skarbek.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy