8. kolejka Wojewódzkiej Ligi Juniorów
8. kolejka - 20. listopada 2011 r.
| Orlęta Łuków | - | Chemik Puławy | 2:3 | 22:25, 25:19, 18:25, 25:19, 12:15 |
| Międzyrzecka Trójka | - | Technik Orion Radzyń Podl. | ? | ? |
| TPS Lublin | - | UKS Serbinów Biała Podl. | ? | ? |
| Orlęta Łuków | - | Chemik Puławy | 2:3 | 22:25, 25:19, 18:25, 25:19, 12:15 |
| Międzyrzecka Trójka | - | Technik Orion Radzyń Podl. | ? | ? |
| TPS Lublin | - | UKS Serbinów Biała Podl. | ? | ? |
W dniu 11 listopada, reprezentacja TKKF "Chemik" Puławy wzięła udział w turnieju siatkówki zorganizowanym przez Granit Bychawa. Wydarzenie to miało uczcić obchodzone w tym dniu Święto Niepodległości. Oprócz naszej drużyny w rozgrywkach uczestniczyły zespoły: Old Stars Nałęczów, Oldboys Bychawa, reprezentacja LO Bychawa, oraz gospodarze - Granit Bychawa.
| Technik Orion Radzyń Podl. | - | TPS Lublin | 0:3 | 24:26, 18:25, 22:25 |
| Chemik Puławy | - | UKS Serbinów Biała Podl. | 2:3 | 25:23, 15:25, 25:22, 15:25, 9:15 |
| Orlęta Łuków | - | Międzyrzecka Trójka | 0:3 | 20:25, 24:26, 17:25 |
| Międzyrzecka Trójka | - | Avia II Świdnik | 3:0 | 25:23, 25:11, 25:18 |
| ZK Biała Podl. | - | Chemik Puławy | 3:1 | 20:25, 25:16, 25:22, 29:27 |
| Wolanka Wola Osow. | - | Dalkia Kraśnik | 1:3 | 18:25, 25:15, 9:25, 21:25 |
11 listopada 2011 Ognisko TKKF „Chemik” wraz z MOSiR w Puławach zorganizowało z okazji 93 rocznicy Odzyskania Niepodległości, Turniej Piłki Siatkowej dla juniorów. Do udziału w Turnieju zaproszono 4 drużyny :UKS OLIMP Opole Lubelskie, KKS Kozienice, oraz dwie drużyny z Puław Chemik I i Chemik II.
| Avia II Świdnik | - | Cisy Nałęczów | 0:3 | 23:25, 20:25, 22:25 |
| Dalkia Kraśnik | - | ZK Biała Podl. | 1:3 | 22:25, 23:25, 25:16, 22:25 |
| Chemik Puławy | - | Międzyrzecka Trójka | 0:3 | 22:25, 14:25, 20:25 |
| Cisy Nałęczów | - | Chemik Puławy | 1:3 | -:-, -:-, -:- |
| Międzyrzecka Trójka | - | Dalkia Kraśnik | 3:2 | 25:16, 25:19, 22:25, 22:25, 15:10 |
| ZK Biała Podl. | - | Wolanka Wola Osow. | 3:0 | 25:15, 25:21, 25:16 |
| Wolanka Wola Osow. | - | Międzyrzecka Trójka | 0:3 | 20:25, 19:25, 17:25 |
| Dalkia Kraśnik | - | Cisy Nałęczów | 2:3 | 20:25, 20:25, 26:24, 25:18, 12:15 |
| Chemik Puławy | - | Avia II Świdnik | 3:2 | 23:25, 28:30, 25:19, 25:19, 17:15 |
Po nieudanej wyprawie do Białej Podlaskiej w ubiegłym tygodniu, gdzie drużyna juniorów Autokompleks Chemik Puławy uległa drużynie Serbinowa 0-3, w niedzielę 9 października przyszło młodym puławianom zmierzyć się z drużyna łukowskich Orląt. Na parkiet Hali Mosir w Puławach drużyna Autokompleksu wybiegła, pod wodzą trenera Henryka Turbiasza w składzie: nr.1 - Bartłomiej Matraszek, 2 - Michał Woch, 3 - Mateusz Cieślak, 4- Bartłomiej Cieślak, 5 - Przemysław Kozak, 6 - Mateusz Furtak, 7 - Kamil Rolecki, 9 - Tobiasz Kaniewski, 10 - Kacper Grochal, 11 - Piotr Skwarek , 14 - Dariusz Kiljan, 15 - Kacper Stasiak .
Reprezentująca naszą Spółkę drużyna siatkówki Ogniska TKKF "Chemik" wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez TKKF przy Zakłady Azotowych w Tarnowie-Mościcach. Gospodarze oprócz naszej drużyny zaprosili do udziału w rozgrywkach: Zakłady Azotowe Kędzierzyn oraz Zakłady Chemiczne Police. Turniej obok szeregu rozgrywek w innych dyscyplinach sportowych miał uświetnić obchodzone w tym czasie Święto Pracowników ZA Tarnów.
Meczem z drużyną Międzyrzecka Trójka LO Sikorski drużyna juniorów Autokompleksu Chemika Puławy rozpoczęła sezon rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów organizowanej przez WZPS Lublin. Mecz z powodu braku obiektu w Puławach (obiekt ZSO im. KEN na którym na co dzień trenuje zespół Chemika gościł tego dnia zawodników turnieju tenisa sto-łowego, natomiast na Hali Sportowej odbywały się zawody w podnoszeniu ciężarów) rozegrany został w niedzielę 25 września, o godzinie 12 na sali gimnastycznej ZS im. H. Sienkiewicza w Końskowoli.