Turniej Siatkówki - komunikat końcowy

Puławy 10 marca 2011 r.W dniu 10.03.2011 roku zakończyły się mecze finałowe turnieju piłki siatkowej wliczanego do punktacji spartakiadowej. Turniej rozegrano w ciągu 6 dni (trwał od dnia 03.02.11 do 10.03.11). Udział w nim wzięło 78 osób (228 osobostarty) z 8 jednostek organizacyjnych.

WYNIKI SPOTKAŃ FINAŁOWYCH

  • o miejsce 1-2 ADM – SAL  1:2 (25:10,15:25, 3:15)
  • o miejsce 3-4 AMONIAK – PROZAP 2:1 (19:25, 25:20, 15:12)
  • o miejsce 5-6 KAPROLAKTAM – ENERGETYCZNY 0:2 (10:25, 24:25)
  • o miejsce 7-8 PIAZAP – MELAMINA 2:0 w

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

  1. SALETRA - 15 pkt do Spartakiady
  2. ADMINISTRACJA - 14
  3. AMONIAK - 13
  4. PROZAP - 12
  5. ENERGETYCZNY - 11
  6. KAPROLAKTAM - 10
  7. PiAZAP - 9
  8. MELAMINA - 8

Zwycięska drużyna SALETRY występowała w składzie: Machniewski Zdzisław, Podkościelny Adam, Suszek Marcin, Wydra Tomasz, Walaszek Mariusz, Jaśkowski Marcin, Byzdra Grzegorz, Kusyk Kamil, Ciepielowski Kamil, Ostrowski Tomasz, Daczka Piotr.

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy