Turniej Unihokeja - komunikat końcowy

19. listopada 2015 r.W dniach 12 i 19 listopada 2015 r. w hali MOSIR odbył się Turniej Unihokeja wliczany do drużynowej klasyfikacji Spartakiady. W turnieju wzięło udział 61 osób (94 osobostarty) z 8 jednostek org. Turniej rozegrano w dwóch grupach eliminacyjnych, następnie rozegrano mecze finałowe.

Klasyfikacja w grupach:

Grupa „A”

  1. AMO 7 pkt (2-0)
  2. KOL 5 pkt (3-1)
  3. PIA 3 pkt (2-4)
  4. KAP 1 pkt (2-4)

Grupa „B”

  1. SAL 7 pkt (5-0)
  2. MEL 6 pkt (3-3)
  3. ELE 3 pkt (2-5)
  4. ADM 1 pkt (0-1)

Wyniki meczy finałowych:

  • Mecz o miejsce 1-2 AMO - SAL (0-0) dogrywka plus karne (0:1)
  • Mecz o miejsce 3-4 KOL – MEL (1-0) po dogrywce
  • Mecz o miejsce 5-6 PIA – ELE (3:0)w
  • Mecz o miejsce 7-8 KAP – ADM (3:2)

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU

  1. SALETRA 15 pkt do Spartakiady
  2. AMONIAK 14
  3. KOLZAP 13
  4. MELAMINA 12
  5. PiAZAP 11
  6. ELEKTROCIEPŁOWNIA 10
  7. KAPROLAKTAM 9
  8. ADMINISTRACJA 8

Zwycięska drużyna SALETRY występowała w składzie: Kamola Rafał, Sikora Tomasz, Kiljanek Karol, Kusyk Kamil, Sikora Radosław, Abramowicz Łukasz, Kowalski Łukasz, Wawer Grzegorz.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy