Finał!

Już na luzie, bez emocji towarzyszących zwykle zawodom sportowym, uczestnicy 46 Spartakiady Grupy Azoty Puławy spotkali się na uroczystym podsumowaniu.

W spotkaniu, oprócz laureatów i organizatorów wzięli udział zaproszeni goście: Członek Zarządu Grupy Azoty Puławy Piotr Kruk oraz reprezentująca Związek Zawodowy Pracowników Zakładów Azotowych Ewelina Wójcicka.

Spotkanie otworzyła Prezes Zarządu Ogniska TKKF Chemik Monika Wysocka, która po powitaniu uczestników dokonała podsumowania minionej Spartakiady. Przedstawiła czasokres przeprowadzania poszczególnych konkurencji, frekwencję świadczącą o ich popularności a także genezę zmian dokonanych w porównaniu z poprzednią spartakiadą. Ponadto przedstawiła bazę jaka była do dyspozycji do rozgrywania konkurencji spartakiadowych a także zakres finansowania. Na zakończenie w imieniu Zarządu Ogniska złożyła serdeczne gratulacje laureatom i życzyła sukcesów w następnych rozgrywkach.

Po tej części wstępnej nastąpiła część zasadnicza, czyli wręczenie nagród. Ceremonię tę poprowadziła Wiceprezes Zarządu Ogniska Krystyna Biel. Nagrody wręczali nasi goście. W klasyfikacji kobiet mistrzynią spartakiady została Monika Wysocka wyprzedzając Darię Krześniak i Izabellę Świtalską. Kolejne miejsca zajęły: Urszula Rodak, Anna Bąkała, Monika Wiejak, Anna Tarnawska-Malec, Elwira Krekora-Polak, Monika Filip i Monika Ćwikła. Pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary, a wszystkie laureatki dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci bonów podarunkowych. Wśród panów mistrzem spartakiady został Piotr Kowalczyk wyprzedzając Karola Rutynę i Pawła Baćkowskiego. Kolejne miejsca zajęli: Mariusz Michalik, Maciej Pięta, Mariusz Wysocki, Mikołaj Żuber, Jakub Polak, Waldemar Ćwikła, Ryszard Lisowski, Grzegorz Świtalski, Maciej Kostrzewa, Sebastian Rybicki, Grzegorz Wawer i Adam Grobel. Podobnie jak panie, zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary a wszyscy laureaci dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci bonów podarunkowych. W klasyfikacji drużynowej wygrał zespół Amoniaku przed Saletrą, Administracją, Kaprolaktamem i Piazapem. Pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary, a wszystkie zespoły dyplomy i nagrody pieniężne

Po zakończeniu dekoracji głos zabrał Członek Zarządu Grupy Azoty Puławy Piotr Kruk, który pogratulował zwycięzcom, wyraził uznanie dla organizatorów oraz stwierdził, że Zarząd GAZAP zawsze popierał działania na rzecz rekreacji wśród załogi. Po części oficjalnej uczestnicy spotkania mogli podzielić się wrażeniami przy kiełbasce i muzyce.

 

 

 

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy