Wielobój Zręcznościowy - komunikat końcowy
W dniu 08.11.12 roku w Hali MOSiR rozegrano Wielobój zręcznościowy, wliczany do punktacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady. W zawodach wzięło udział 78 osób (w tym 20 kobiet) z 7 jednostek organizacyjnych.



