Biegacze Chemika AdBlue Puławy nie odpuszczają

2. czerwca 2013 r.W przepięknych okolicznościach przyrody gminy Urszulin w dniu 2 czerwca 2013 r. odbyły się XXI Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne. Puławską grupę biegową reprezentowała dwójka biegaczy.

I miejsce w kategorii M30 na dystansie 10 km z czasem 41:45 zajął Krzysztof Bachan, natomiast Dorota Bachan w kategorii open na dystansie 5 km z czasem 24:14 uplasowała się na szóstym miejscu.

Kolejni zawodnicy Chemika AdBlue Puławy biegali w Chełmie na dystansie 6,6 km w ramach XVIII Międzynarodowy Biegu Ulicznego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm.

Wśród kobiet w kategorii K+35 złoty medal z czasem 35:40 zdobyła Joanna Turak. Wśród mężczyzn w kategorii M50 z czasem 26:20 pierwsze miejsce zajął Kazimierz Kamola, w tej samej kategorii z czasem 29:05 brązowy medal wywalczył Waldemar Przykaza.

W Kategorii M40 trzecie miejsce z czasem 29:15 zajął Robert Dziaduch, a w kategorii M60 z czasem 33:24 również na trzeciej pozycji uplasował się Leszek Belowski.

Wszystkim biegaczom serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki, polecamy również państwu tą formę rekreacji w myśl hasła „Biegiem po zdrowie”.