Imprezy Biegowe 2014

Czwarta Dycha do Maratonu Lubelskiego odbyła się 25. kwietnia 2015 roku. Wystartowało około 1200 zawodników. W kategorii open zwyciężył Andrzej Starzynski pokonując w czasie 32 minut i 49 sekund. Nieco dłużej (37:21) zajęło to Kazimierzowi Kamoli ale wystrczyło do zwycięstwa w kategorii M50.

Zawody rozegrano 18. kwietnia. Na starcie w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych oraz OPEN stawiło się w sumie ponad 300 biegaczy. Biegacze pokonali trasą liczącą równo 10 km. Pierwsze miejsce OPEN mężczyzn z czasem 00:32:35 zajął Andrzej Starzynski, drugie Sergii Rybak 00:32:59, a trzeci był Piotr Parfianowicz 00:33:04.

12. października 2014 r.Kolejny weekend który dla Puławskich biegaczy z Noxy Chemik Puławy okazał się pasmem sukcesów. W sobotę na Energetycznej Dysze w Kozienicach Starżyński Andrej pobił rekord trasy na 30 minut i 3 sekundy deklasując wszystkich konkurentów. A już kolejnego dnia w Tarnobrzegu był drugi z rezultatem równie imponującym 47.41.( zdjęcie 2 o nazwie IMAG0248[1]).

3. sierpnia 2014 r.03 sierpnia 2014 roku po raz 24 tradycyjnie już w samo południe odbył się ,,Bieg Jezior” w Krasnem Krzywem nad jeziorem Łukcze. Pomysłodawcą biegu jest pan Franciszek Książek. Biegacze musieli pokonać trasę o długości 4700 m, która prowadziła przez malownicze tereny gminy. Meta natomiast usytuowana była nad jeziorem Krasne, na terenie ośrodka wypoczynkowego Riviera.

13 lipca br. kilkuset biegaczy z całej Polski wzięło udział w międzynarodowym biegu ,,II Stalowa Dycha”. Zawodnicy mieli do pokonania dwie pięciokilometrowe uliczne pętle. Najszybciej na mecie zameldował się Szymon Kulka (29: 50). Wśród kobiet zwyciężyła Jakubczak Aleksandra (35:15). Piękna pogoda, świetna atmosfera oraz doping stalowowolan przyczyniły się do uzyskania znakomitych wyników przez zawodników Chemik Noxy Puławy.