Bieganie wirtualne

Ciekawa impreza odbyła się w połowie sierpnia w Radzyminie. W dniach 15-17 sierpnia odbył się I Wirtualny Bieg 1920 (29 Półmaraton Uliczny „Cud nad Wisłą”).

Bieg polegał na tym, że każdy uczestnik po zarejestrowaniu się, miał do pokonanie dystans 21,1 km, który należało przebiec w wybranym przez siebie terminie w dniach 15-17 sierpnia. Bieg winien być zarejestrowany na dowolnym urządzeniu rejestrującym i następnie plik dotyczący czasu i dystansu, winien być przesłany do organizatorów. Następnie organizatorzy, po zweryfikowaniu otrzymanych materiałów, ustalili kolejność „na mecie”.

Ww. dystans przebiegło 189 biegaczek i biegaczy, w tym troje puławian. Duży sukces osiągnęła nasza zawodniczka Jolanta Żebrowska zajmując w kategorii „open” 25 miejsce. Jednocześnie w kategorii open kobiet stanęła (wirtualnie) na drugim stopniu podium, ulegając jedynie Katarzynie Tomczak z Zabiegamy Sulechów (kat. K30). W swojej kategorii biegowej K50 pani Jola tradycyjnie zajęła I miejsce.

Dekoracji nie było (COVID-19), ale organizatorzy, zgodnie z regulaminem, przesłali laureatom stosowne puchary i medale.

Oprócz Joli Żebrowskiej w biegu wystartował nasz zawodnik Waldemar Brodacki, zajmując ostatecznie 6 miejsce w kat. M65. Kolejnym puławianinem był Eugeniusz Jankowski (nr startowy 73) reprezentujący OPEC Puławy, który ostatecznie zajął 21 miejsce w klasyfikacji open i pierwsze miejsce w kategorii M65.

Gratulujemy wyników.

Nadchodzące Wydarzenia

5 Paź
Rzut podkową
Data 05.10.2022 16:00
13 Paź
Rzuty lotkami
13.10.2022 16:00

Ostatnie wyniki

Zawody rowerowe:
 
1 miejsce drużynowo - SALETRA
1 miejsce kobiet - JANISZ KRYSTYNA
1 miejsce mężczyzn powyżej 45 lat - DĄBROWSKI PIOTR
1 miejsce mężczyzn do 45 lat - RUTKOWSKI ADRIAN

Sposorzy

 

Historyczna Strona