Spotkania Brydżowe Firlej 2015

W dniach 24-27 września 2015r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowy „WODNIK” w Firleju położonego nad malowniczym jeziorem Firlej, wśród sosnowego lasu około 55 km od Puław i niecałe 40 km od Lublina odbyło się coroczne Spotkanie Brydżowe pod egidą TKKF Chemik Puławy.

W ramach tego Spotkania rozegrano 6 turniejów brydżowych na zapis meczowy i maksymalny. Wszystkie turnieje sędziował i jednocześnie grał Jacek Baka. W turniejach uczestniczyło 30-34 osób.

Zwycięzcy poszczególnych turniejów przedstawiają się następująco:

  1. Turniej na punkty meczowe (Cavendish uśredniony) –
    rozegrany wieczorem 24.09.2015
    1. Sławomir Piętak
      Robert Rostek
    2. Mieczysław Wiejak
      Adam Adamczyk
    3. Tadeusz Tralewski
      Jerzy Kuszmider
  2. Turniej na zapis maksymalny – rozegrany popołudniu 25.09.2015r
    1. Ludwik Murat
      Bartosz Matras
    2. Sławomir Piętak
      Robert Rostek
    3. Andrzej Laskowskii
      Izabela Maj
  3. Turniej na zapis maksymalny - rozegrany wieczorem 25.09.2015r
    1. Andrzej Laskowskii
      Izabela Maj
    2. Józóf Hundz
      Zdzisław Jarosz
    3. Ludwik Murat
      Bartosz Matras
  4. Turniej na zapis maksymalny -rozegrany popołudniu 26.09.2015r
    1. Sławomir Zawiślak
      Krzysztof Kujawa
    2. Ludwik Murat
      Bartosz Matras
    3. Lech Adach
      Roman Borkowski
  5. Turniej na zapis maksymalny - rozegrany wieczorem 26.09.2015r
    1. Lech Adach
      Roman Borkowski
    2. Sławomir Piętak
      Robert Rostek
    3. Ludwik Murat
      Sławomir Zawiślak
  6. Turniej na zapis maksymalny - rozegrany rano 27.09.2015r
    1. Sławomir Piętak
      Robert Rostek
    2. Sławomir Zawiślak
      Bartosz Matras
    3. Józef Hundz
      Zdzisław Jarosz

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

  1. Sławomir Piętak – pkt 150
    Robert Rostek – pkt 150
  2. Bartosz Matras – pkt 144
  3. Ludwik Murat - pkt 136
  4. Izabela Maj – pkt 116
    Andrzej Laskowski - pkt 116

Ze sportowym pozdrowieniem

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

Piłka siatkowa plażowa

Pierwsze miejsce indywidualnie pań Kozak Natalia , Wójtowicz Olga ADM

Pierwsze miejsce indywidualnie panów Osuch Bartłomiej, Jędrys Mateusz ELE

Drużynowo:

miejsce pierwsze Amoniak

miejsce drugie Saletra

miejsce trzecie Administracja

Sposorzy

 

Historyczna Strona