Narodowy Dzień Badmintona

10. września 2016Pasjonaci badmintona z naszego Ogniska wzięli udział w Narodowym Dniu Badmintona imprezie, która odbyła się 10. września 2016 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W imprezie udział wzięło ponad 15 tysięcy ludzi. Na 51 profesjonalnych kortach rozgrywali mecze amatorzy, byli zawodowcy oraz zawodnicy z kadr Polski juniorów, seniorów. Na boisku centralnym wystąpiły największe światowe gwiazdy tego sportu.

Organizatorzy zapewnili masę atrakcji:
Turnieje, konkursy, treningi z kadrą, gry pokazowe a na korcie centralnym rozegrano mecze o Puchar Polski. Po prostu prawdziwa uczta dla pasjonatów kometki. Zainteresowanie było tak duże, że wielu uczestników odbijało lotkę poza strefami kortów, które szczelnie wypełniły płytę stadionu.

Relację z imprezy można było zobaczyć na żywo w TVP sport.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy