TURNIEJ z okazji Święta Niepodległości

11. listopada 2014 r.Ognisko TKKF „Chemik” wspólnie z MOSiR w Puławach zaprosiło 4 drużyny, na kolejny turniej piłki siatkowej mężczyzn okazji 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Tym razem startowali zawodnicy w kategorii wiekowej 40 plus. W turnieju wzięły udział następujące ekipy siatkarskie: Wojewódzki Sztab Wojskowy Lublin, DREM TEAM Chodel, Old Stars Nałęczów oraz gospodarze TKKF „Chemik”. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”.

Zdecydowanie Turniej wygrała ekipa z Lublina, z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego. Miejsce drugie wywalczyli gospodarze Ognisko TKKF „Chemik”, przed siatkarzami z Chodla i Nałęczowa.

Turniej rozegrano w Hali sportowej MOSiR w Puławach. Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe puchary i dyplomy, które wręczyli Prezes Ogniska TKKF „Chemik” Henryk Wójtowicz wraz z Arkadiuszem Urbaniakiem z MOSiR. Dodatkowe okolicznościowe puchary od Woj. Sztabu Wojskowego wręczył płk Jan Górniak. Wręczono także pamiątkowe puchary wyróżniającym się siatkarzom. Najlepiej rozgrywającym został Wierzejski Wojciech z Chodla, najlepszy atakujący Rodak Mariusz z Lublina oraz najlepszy zawodnik turnieju Wydra Tomasz Puławy.

W składzie „Chemika” zagrali: Furtak Sławomir, Wydra Tomasz, Furtak Grzegorz, Gębala Dariusz, Gębala Zbigniew, Bujała Mirosław, Chołody Andrzej.