Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Nałęczowa

22 kwietnia 2017 r. cztery ekipy siatkarskie, wzięły udział w Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza miasta Nałęczowa. Turniej rozegrano w Zespole Szkół im Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie.

Reprezentacja Ogniska „Chemik” wywalczyła w tym turnieju pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęli zawodnicy   Nałęczowa, trzecie z Chodla a czwarte z Radomia. Organizatorzy nagrodzili ekipy pamiątkowymi Pucharami.

Drużyna TKKF „Chemik” występowała w składzie: Furtak Sławomir, Gębala Zbigniew, Bujała Mirosław, Turbiasz Marek, Muszyński Mariusz, Szymanek Karol.

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy