Sprawozdanie

Puławy 11. listopada 2010 r.z Turnieju Piłki Siatkowej z okazji 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

W dniu 11 listopada 2010 roku w Hali MOSiR Ognisko TKKF „Chemik” zorganizowało wspólnie z MOSiR, Turniej Piłki Siatkowej z okazji 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
W Turnieju uczestniczyły 3 drużyny kadetów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych setów.
Pierwsze miejsce w Turnieju zajęła drużyna KKS ARMAT Kozienice, miejsce II Chemik Puławy a III drużyna Bumerang Żyrzyn.
Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

 

ARMAT

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy