Sprawozdanie z uczestnictwa

20. listopada 2010 r.reprezentacji Ogniska TKKF „Chemik” w Barbórkowym Turnieju Piłki Siatkowej w Bogdance.

W dniu 20 listopada 2010 roku drużyna Ogniska TKKF „Chemik” po raz piąty uczestniczyła w Barbórkowym Turnieju Piki Siatkowej Mężczyzn.

Organizatorem Turnieju było Ognisko TKKF „Skarbek” Bogdanka.

Tym razem nasi zawodnicy po emocjonującej walce z przeciwnikami wywalczyła III miejsce.

Miejsce pierwsze przypadło dla drużyny gospodarzy „Skarbek „ Bogdanka”, drugie PRS Wschód, a czwarte OLD STARS Nałęczów.

Za najlepszego debiutanta w Turnieju uznano naszego zawodnika Pana Pokojskiego Zenona, który otrzymał pamiątkową statuetkę a drużyny piękne puchary i dyplomy.

Ognisko TKKF „Chemik” reprezentowali zawodnicy: Bujała Mirosław, Hołody Andrzej, Gębala Dariusz, Gębala Zbigniew, Komorek Mateusz, Łuba Łukasz, Pokojski Zenon, Warzyński Mariusz.

Po emocjach sportowych organizatorzy ugościli nas obiadem.

PRS Wschód

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

 

Wyniki końcowe 46 Spartakiady

 

Kobiety:

1 miejsce - Wysocka Monika

2 miejsce - Krześniak Daria

3 miejsce - Świtalska Izabella

    

Mężczyźni:

1 miejsce - Kowalczyk Piotr

2 miejsce - Rutyna Karol

3 miejsce - Baćkowski Paweł

 

Drużyny:

1 miejsce - AMONIAK

2 miejsce - SALETRA

3 miejsce - ADMINISTRACJA

 

Sposorzy