Turniej badmintona w ramach XLII Spartakiady

W dniach 30.01.2020 i 06.02.2020 r. w Hali MOSiR rozegrany został turniej badmintona, wliczany do klasyfikacji spartakiadowej.

Udział w nim wzięło 68 osób (89 osobostartów), w tym 11 kobiet z 7 jednostek organizacyjnych.

Poniżej klasyfikacja indywidualna kobiet i mężczyzn oraz drużynowa.

Kobiety

m-ce Nazwisko i imię Jed.org pkt.
1 Wysocka Monika KAP 100
2 Bartuzi Beata KAP 99
3 Sójka Aleksandra ADM 98
4 Bicka Joanna KAP 97
5 Wiejak Elżbieta SAL 96
6 Lipnicka Dominika PRO 95
7 Kozakiewicz Woszczyk Anna SAL 94
8 Chojnacka Elżbieta SAL 93
9 Bińczak Elżbieta KAP 92
10 Bąkała Anna PIA 91
11 Janisz Krystyna SAL 90

Mężczyźni do 40 lat

m-ce Nazwisko i imię Jed.org pkt.
1 Gołofit Mateusz AMO 100
2 Kustra Jarosław AMO 99
3 Filipowski Michał KAP 98
4 Traciłowski Michał KAP 97
5 Wysocki Mariusz KAP 96
6 Polak Jakub ADM 95
7 Mazur Remigiusz KAP 94
8 Rutyna Karol KAP 93
9 Szpetko Przemysław ADM 92
10 Rutkowski Adrian SAL 91
11 Poniewierski Wojciech AMO 90
12 Furtak Michał MOM 89
13 Kamola Rafał SAL 88
14 Korzeniowski Dawid MOM 87
15 Stochmal Jarosław MOM 86
16 Suszek Marcin SAL 85
17 Kozak Emil KAP 84
18 Wójtowicz Piotr SAL 83
19 Jaworski Damian MOM 82
20 Węglarz Marcin ADM 81
21 Muszynski Karol PIA 80
21 Stateczny Jarosław SAL 80
23 Ścibior Ireneusz SAL 78
24 Gawryjołek Oskar PRO 77
25 Guz Tomasz SAL 76
26 Wiecheć Aleksander KAP 75

Mężczyźni 41 lat i więcej

m-ce Nazwisko i imię Jed.org pkt.
1 Urbanek Robert AMO 100
2 Woźniak Damian AMO 99
3 Ziółek Łukasz MOM 98
4 Taracha Witold AMO 97
5 Kowalczyk Piotr KAP 96
6 Leftak Grzegorz AMO 95
7 Lisowski Ryszard AMO 94
8 Bartuzi Andrzej KAP 93
9 Sikora Mirosław MOM 92
10 Kapusta Adam MOM 91
11 Fijoł Cezary MOM 90
12 Czarnota Mariusz MOM 89
13 Mizura Wiesław ADM 88
14 Bachanek Paweł SAL 87
15 Sętowski Jacek PIA 86
16 Wawer Grzegorz SAL 85
17 Kumor Kazimierz KAP 84
18 Białek Janusz PRO 83
19 Wąsik Wiesław ADM 82
20 Siedlec Jarosław PIA 81
21 Marcinkowski Marek ADM 80
22 Antoniak Kazimierz ADM 79
23 Jaśkowski Marcin SAL 78
24 Tokarczyk Mirosław SAL 77
25 Michowski Mirosław SAL 76
26 Rybicki Sebastian PIA 75
27 Ćwikła Waldemar ADM 74
28 Drewienkowski Tomasz SAL 73
29 Garus Ryszard SAL 72
30 Rzewnicki Krzysztof PRO 71
31 Próchniak Mirosław PRO 70

Klasyfikacja drużynowa

m-ce Jednostka organizacyjna pkt. pkt do Sp.
1 AMONIAK 495 15
2 KAPROLAKTAM 487 14
3 MELAMINA MOCZNIK 460 13
4 ADMINISTRACJA 455 12
5 SALETRA 447 11
6 PiAZAP 413 10
7 PROZAP 396 9

Ostatnie wyniki

Siatkówka (27.02.2020)

SAL-MOM 2:0 25:12, 25:15
AMO-ELE 2:1 22:25, 25:13, 15:9
ADM-PIA 2:0 25:7, 25:7

 

Siatkówka (20.02.2020)

ADM-ELE 2:1 25:18, 20:25, 15:11
KAP-PRO 2:0 25:15, 25:11
AMO-PIA 2:0 25:19, 25:9

 

Siatkówka (13.02.2020)

SAL-PRO 2:0 25:8, 25:14
MOM-KAP 1:2 25:21, 9:25, 7:15
AMO-ADM 2:1 25:14, 24:25, 15:6

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Sposorzy

 

Historyczna Strona